16.5 C
Lviv
27.05.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Поліцейські притягнули до відповідальності власницю алабаїв, які кидалися на людей та інших собак у Дрогобичі

На місцеву мешканку складено адмінпротокол за порушення правил утримання собак, за що передбачено накладення штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин. А власники постраждалих собак можуть в судовому порядку вимагати відшкодування збитків.

Як йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області, 24 травня до поліції почали надходити повідомлення від мешканців Дрогобича про те, що містом бігають два великі алабаї та кидаються на людей та інших собак.

Алабаї: фото ілюстративне.

На місце, де бачили собак, негайно виїхали екіпажі реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та співробітники інших служб Дрогобицького районного відділу поліції. Як встановили правоохоронці, алабаї, які перебували на вулиці без господаря і не мали намордників, накинулися щонайменше на двох маленьких собак, яких власники вигулювали на повідку. Один песик від отриманих травм загинув, інший – у важкому стані перебуває у ветклініці.

На вулиці Пилипа Орлика поліцейські помітили алабаїв, які агресивно поводилися та кидалися на людей. Правоохоронцям довелося застосувати спецзасоби для відстрілу гумовими кулями, щоб відлякати тварин.

Невдовзі поліцейські встановили власницю алабаїв, 34-річну місцеву мешканку. Як пояснила жінка, під час вигулювання собаки від неї втекли.

На жінку складено протокол за ч. 3 ст. 154 (Порушення правил утримання собак) Кодексу України про адміністративні правопорушення, які скерують на розгляд суду.

Крім того, власникам постраждалих собак роз’яснено, що вони можуть в судовому порядку вимагати відшкодування збитків.

Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин.

Зараз алабаї зачинені у вольєрі.

Схожі повідомлення

У Червонограді стартує процес перейменування міста

admin3

Ракетна атака по Львову: ракета влучила у житловий будинок, троє загиблих

admin3

Станом на сьогодні у Львівській області 1197 укриттів, які були зачинені, приймають людей в разі небезпеки

admin3

10-річний школяр загинув, 19-річна студентка та водій – травмовані: поліцейські встановлюють обставини ДТП на Львівщині

admin3

Захисник Маріуполя увійшов до першої в Україні футбольної команди ветеранів з ампутаціями

admin3

Розкрадання газу на 2,1 млрд грн: підозрюється чинний нардеп – організатор

admin3