16.5 C
Lviv
17.04.2024
Львівщина

«Львівська політехніка» отримала грант ЄС в межах програми LIFE

23 березня 2023 року

Університет «Львівська політехніка» отримав грант ЄС в межах програми LIFE

Національний університет «Львівська політехніка» став переможцем програми LIFE. Заклад отримав грант на фінансування від ЄС на  проєкт LIFE-2021-SAP-ENV MERCURY-FREE «Комплексний підхід до інформування та зміни поведінки населення для організації «вільного» від ртуті міста».

Як йдеться у повідомленні апарату начальника Львівської ОВА Максима Козицького, заходи ініціативи спрямовані на надання інформаційної підтримки через платформу комунікацій та співпраці, організації широкої інформаційно-просвітницької кампанії та змін поведінки, формування спільноти зацікавлених сторін шляхом створення громад без ртуті. Застосування методології багатостороннього діалогу надасть можливість спільного пошуку вирішення проблеми поводження з ртутьвмісними виробами та усвідомлення її важливості.

Мета співробітництва – забезпечити формат взаємодії між сторонами, які готові брати участь у вирішенні проблем забруднення довкілля ртуттю. Окрім цього, ініціатива передбачає висвітлення актуальної інформації про важливі новини, події, заходи з діяльності проєкту LIFE MERCURY-FREE на інтернет-платформах.

Відтак, сьогодні, 23 березня, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик зустрілася з представниками групи виконавців LIFE MERCURY-FREE НУ «Львівська політехніка» Марією Рудою та Ельвірою Джумелею. Вони обговорили перспективи та шляхи наступної співпраці, які можуть бути пов’язані з реалізацією проєкту.

«З перших днів злочинного вторгнення росії в Україну, Європейський Союз підтримує нас на всіх можливих напрямах, в тому числі надаючи фінансову підтримку  у формі грантів. Така допомога є надзвичайно важливою, адже дозволяє не лише відновити довкілля після збройної агресії росії, але і відновити та покращити якість компонентів довкілля загалом, в тому числі повітря, води та ґрунту, а також збереження біорізноманіття та подолання деградації природних екосистем», – зазначила Оксана Війтик.

Нагадуємо, що програма LIFE – це фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Схожі повідомлення

Максим Козицький зустрівся із керівником підприємства «Леоні» Петром Марківим

admin3

38 -річний стриянин задушив 17-річну дівчину, а потім закопав тіло: на Львівщині поліцейські розкрили вбивство 9-річної давності

admin3

Залужний нагородив голову Дрогобицької РВА

admin2

На Львівщині судитимуть зловмисників, які незаконно використовували чужу технологію виготовлення вентиляційного устаткування і “заробили” понад 10 мільйонів грн

admin3

«Вам призначено грошову допомогу»: поліцейські Львівщини застерігають від нового виду онлайн-шахрайства

admin3

Історії з фронту: як викладач «Львівської політехніки» Михайло Галущак служить у лавах королівської бригади

admin3

Залишити коментар