16.5 C
Lviv
26.05.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

За жорстоке поводження з лисицею трьом 19-річним юнакам загрожує покарання від 5 до 8 років позбавлення волі. Суд вирішить..

Поліцейські Львівщини встановили особи молодих людей, причетних до жорстокого поводження з лисицею. До речі, за скоєне трьом мешканцям Червоноградського району загрожує покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Як йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області, 28 лютого під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відео, на якому невідомі особи жорстоко били дерев’яною палицею лисицю.

За фактом слідчі Львівського районного управління поліції №1, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.

До розкриття злочину були задіяні співробітники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області та оперативники карного розшуку поліції Львівщини. Проведеними заходами правоохоронці встановили, що подія відбулась у лісосмузі неподалік одного з сіл у Червоноградському районі. Також встановлені особи учасників події – троє 19-річних місцевих мешканців. У них були проведені невідкладні обшуки та вилучені речові докази.

Лисицю поліцейські скерували на дослідження.

Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють обставини події.

Схожі повідомлення

У Дрогобицькому районі поліцейські затримали зловмисника, який завдав ножових поранень двом своїм односельчанам, які зробили йому зауваження, аби не пиячив на зупинці

admin3

«Гаряче залізо»: як прикордонники виявили дві автівки, які шукали по всьому світу

admin3

«Моя головна мотивація – щоб ця нечисть не ходила по нашій землі», – жінка-доброволець зі Стрия, яка пройшла відбір у бригаду #Лють

admin3

8-річний хлопчик на санчатах загинув під колесами “швидкої”

admin2

Пенсійний фонд повідомляє про перерахунок з 1 березня: розмір мінімальної пенсії зросте

admin3

Сьогодні сотні військовослужбовців стрілецького батальйону та стрілецької бригади Львівщини присягнули на вірність Україні

admin3