16.5 C
Lviv
04.06.2023
Львівщина

Проєкти співробітництва в межах Львівської агломерації, які можна очікувати найближчим часом: відбулось засідання робочої групи

30 березня 2023 року.

Як йдеться у повідомленні Департаменту економічної політики Львівської обласної військової (державної) адміністрації, учасники засідання обговорили понад 60 ідей спільних проєктів.

В межах розробки Стратегії розвитку Львівської агломерації відбулося засідання Робочої групи «Стратегічні проєкти співробітництва територіальних громад».

На ньому обговорили понад 60 ідей спільних проєктів, які вдалось напрацювати в ході роботи 7 галузевих робочих груп під час візитів до 16 громад Львівської агломерації та на проведених фокус-групах.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОВА стратегічно важливими проектами формування агломерації, насамперед є проєкти покращення транспортної інфраструктури. Адже зручний та безпечний транспорт – це основа будь-якої агломерації.

Відтак, обговорили проєкт Lviv city express. Ідея управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА полягає в тому, щоб приміське залізничне сполучення зменшило навантаження на автотрафік та скоротило час та транспортні витрати мешканців прилеглих до Львова територій.

Крім того, серед зібраних ідей є проєкти, які можливо розпочати вже у 2023 році, зокрема: організація рекреаційної зони на водоймі у с.Наварія; облаштування веломаршрутів та велоінфраструктури в межах агломерації; cтворення культурної мапи Львівської агломерації; «Сусідський фермерський ярмарок»; розробка Концепції каналізування південної частини Львова та прилеглих громад; впорядкування взаємовідносин між громадами по системі «Депресійної лійки». І це, на думку експертів, лише окремі проєкти, які мають потенціал реалізації у найближчій перспективі.

Схожі повідомлення

«Моя головна мотивація – щоб ця нечисть не ходила по нашій землі», – жінка-доброволець зі Стрия, яка пройшла відбір у бригаду #Лють

admin3

Привітання очільника області з нагоди Дня українського добровольця

admin3

Повітряна тривога: скільки раз і годин звучала за рік минулий. На Львівщині. І по Україні

admin2

Що робити, якщо церква московського патріархату хоче перейти у ПЦУ: Максим Козицький нагадав алгоритм дій

admin3

Чоловік облив паралізовану дружину бензином і підпалив, зачинивши кімнату в будинку. До приїзду рятувальників сусіди винесли обпечену потерпілу надвіру, але медики були безсилі – вона померла у реанімації. Чоловік теж зазнав опіків і перебуває у шпиталі, але суду лиходію не оминути

admin3

Дослідно – механічний завод “Карпати” планує виробляти власні тепловози

admin3

Залишити коментар