16.5 C
Lviv
01.03.2024
Львівщина

Проєкти співробітництва в межах Львівської агломерації, які можна очікувати найближчим часом: відбулось засідання робочої групи

30 березня 2023 року.

Як йдеться у повідомленні Департаменту економічної політики Львівської обласної військової (державної) адміністрації, учасники засідання обговорили понад 60 ідей спільних проєктів.

В межах розробки Стратегії розвитку Львівської агломерації відбулося засідання Робочої групи «Стратегічні проєкти співробітництва територіальних громад».

На ньому обговорили понад 60 ідей спільних проєктів, які вдалось напрацювати в ході роботи 7 галузевих робочих груп під час візитів до 16 громад Львівської агломерації та на проведених фокус-групах.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОВА стратегічно важливими проектами формування агломерації, насамперед є проєкти покращення транспортної інфраструктури. Адже зручний та безпечний транспорт – це основа будь-якої агломерації.

Відтак, обговорили проєкт Lviv city express. Ідея управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА полягає в тому, щоб приміське залізничне сполучення зменшило навантаження на автотрафік та скоротило час та транспортні витрати мешканців прилеглих до Львова територій.

Крім того, серед зібраних ідей є проєкти, які можливо розпочати вже у 2023 році, зокрема: організація рекреаційної зони на водоймі у с.Наварія; облаштування веломаршрутів та велоінфраструктури в межах агломерації; cтворення культурної мапи Львівської агломерації; «Сусідський фермерський ярмарок»; розробка Концепції каналізування південної частини Львова та прилеглих громад; впорядкування взаємовідносин між громадами по системі «Депресійної лійки». І це, на думку експертів, лише окремі проєкти, які мають потенціал реалізації у найближчій перспективі.

Схожі повідомлення

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, який намагався відвернути від себе підозру у вбивстві співмешканки, зателефонувавши на “102”

admin3

Смертельна ДТП у с.Тухолька на Стрийщині

admin3

На Львівщині затримали чоловіка, який організував власний канал нелегальної міграції

admin3

“Смотрящему” в Дрогобицькій виправній колонії львівські поліцейські повідомили підозру за вимагання коштів з ув’язнених. Серед підозрюваних і його довірена особа

admin3

У Львові правоохоронці повідомили заступнику директора коледжу про підозру в хабарництві

admin3

В області декомунізували ще 6 об’єктів

admin3

Залишити коментар