16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Уроки малювання в Роздолі – ВПО адаптуються до життя у громадах

Життя склалося так, що несподівано багатьом внутрішньо переміщеним особам доводиться звикати й інтегруватися у життя громад, куди їх закинула доля. До смт. Розділ Анна, рятуючись від війни, прибула із старшим сином та донечкою, якій було лише три тижні, з Южного на Одещині. Було складно. Проте уміння вижити, більше того, навчитися і далі жити повноцінно – це ще ознака незламності нашого народу, і їх частка внеску у спільну справу Перемоги.

Анна, незважаючи на всі труднощі, не опустила рук, а продовжила займатися улюбленою справою, створила художню студію для діток.

От і цієї неділі у Народному домі смт. Розділ художниця проводила заняття з місцевими дітьми – малювали ось таких симпатичних вовчиків.

Якщо хтось хоче підтримати Ганнусю і віддати дитину на навчання, ось її телефон – 0992406099.

До речі, дівчинці Катрусі вже 1 рочок, найщиріші вітання.

Схожі повідомлення

Минулої п’ятниці «висотники» львівського підприємства зрізали старе дерево у дворі будинку №41 по вул. Грушевського, яке «чекало» черги 4 роки

admin3

Учні Новороздільського професійного ліцею виготовляють окопні свічки для українських вояків. Сьогодні партію виробів передали бійцям 8-го батальйону УДА “Аратта”

admin3

16 липня Верин прощатиметься з Воїном

admin2

Новий Розділ знову проводжає Героя у засвіти!

admin2

Під Кремінною на Луганщині загинув випускник ЗЗСО №4 військовослужбовець ЗСУ Василь ПРАЦЬОВИТИЙ

admin3

У неділю на стадіоні “Галичина” відбудеться супер-матч ФК “Новий Розділ” – ФК “Турбо” (Березів). Наша команда налаштована тільки на перемогу і для цього є вагома причина

admin3

Залишити коментар