16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Відсьогодні з опівдня стартувала реконструкція центральної площі Нового Роздолу

У вівторок, 31 серпня, розпочалася реконструкція площі Героїв Майдану (див.фото). Присутній на старті довгоочікуваної новороздільцями події перший заступник міського голови Михайло ГУЛІЙ повідомив, що успішно виконавши низку необхідних тендерних процедур, відсьогодні триватиме кількамісячна робота з реконструкції  центрального майдану. Виконавець: ФОП Іванішин.

Зокрема, по усьому периметру площа буде викладена тротуарною плиткою, у новому, сучасному дизайні будуть облаштовані інформаційні  дошки оголошень, а від центрального проспекту Шевченка площа буде контурована бар’єром із домінуючою зеленою барвою.

Репортер не втримався від запитань, які найбільше турбують містян: чи буде фонтан у центрі майдану та коли встановлять нову зупинку навпроти відділення «Приватбанку». «По –перше, як про це вже згадувалося у інформації, надрукованій у минулому числі  «Вісника Розділля», фонтан таки буде, – повідомив Михайло Миронович, –  Причому він буде функціональним: навесні – влітку – восени чаша цієї архітектурної форми буде наповнена водою і фонтанувати, а напередодні зими її осушать згідно з відповідною технологією, щоб тут встановити міську ялинку (до речі, схожий фонтан діє у Львові побіля оперного театру».

Прозвучала вичерпна відповідь і щодо зупинки. «Сучасну зупинку буде встановлено в ході виконання робіт, – зазначив Михайло Миронович. – До речі, це буде зроблено швидше, аніж інші, передбачені проектом реконструкції  роботи, які загалом триватимуть декілька місяціво.

Нагадаємо, що нещодавно Прем’єр-міністр України Дмитро Шмигаль підписав документ про виділення 10 000 000 грн з державного бюджету на реконструкцію Площі Героїв Майдану в Новому Роздолі. Окрім цього, з обласного бюджету вже надійшло 2 млн грн, які будуть використані на фінансування робіт з оновлення сходів МБК «Молодість» та асфальтового полотна майданчика перед ними.

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Щирі співчуття мамі полеглого Героя

admin2

Чергова перемога «EVERSONG»

admin2

10 мільйонів – на реконструкцію площі Нового Роздолу

admin2

Із смутком повідомляємо: вперше з часу заснування  «Вісник Розділля» відмовився від передплатної кампанії на 2023 рік. Причина – фінансові труднощі редакції

admin3

Напівправда переконливіша за правду. На цьому і побудований відеосюжет із інцидентом, що трапився під час засідання виконкому Новороздільської міської ради, який “гуляє” у Facebook.У “кадрі” не помістилося головне – образливі слова журналіста місцевої інформаційної агенції на адресу міського голови

admin3

День Героїв – Новий Розділ

admin2

Залишити коментар