16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Графічний дизайн: якими пристроями користуються спеціалісти

Продукти графічного дизайну оточують людей на кожному кроці: вивіска магазину, логотип бренду, оформлення сайту. Ілюстратори та спеціалісти інших напрямів втілюють ідеї в життя за допомогою гаджетів. Розглянемо, які пристрої використовують дизайнери у своїй роботі.

Комп’ютерна техніка: широкий вибір інструментів

Ноутбуки та ПК — must have для створення цифрового контенту. На дисплеях із високою роздільною здатністю та реалістичною передачею кольорів зручно малювати унікальні та креативні зображення. Дизайнеру для творчості потрібні:

  1. Комп’ютерна мишка. За допомогою периферії комфортно наносити лінії та штрихи на віртуальне полотно.
  2. Спеціальні програми. У них містяться необхідні інструменти. Наприклад, палітра з кольорами, штампи, геометричні фігури, олівці та пензлики.

Деякі дизайнери користуються цифровим пером. Такий пристрій сумісний із сенсорними екранами. Він імітує реальний пензлик або олівець. Ті, хто користуються стилусом, працюють на лептопах-трансформерах або техніці, дисплей якої чутливий.

Сенсорна електроніка дорога, її зазвичай не можуть собі дозволити дизайнери-початківці. Замість неї для малювання легко використовувати планшети, тут можна ознайомитись із топовими моделями: https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/. Гаджети дешевші, ніж професійні ноути, але задовольняють потреби дизайнерів.

Планшети на постійній основі: навіщо вони потрібні

Спеціалісти щодо роботи з графікою часто виїжджають до замовників, щоб обговорити деталі. Для цього їм необхідно брати із собою пристрій для створення чорнових варіантів майбутнього шедевру. Планшет легкий та компактний, він поміститься в рюкзак або сумку. Дизайнерам потрібні такі гаджети для:

  • створення ескізів;
  • редагування графіки від руки;
  • промальовування дрібних деталей.

Спеціалісти завантажують цифрові скетчбуки для створення зображень нашвидкуруч. Щоб детально пропрацювати картинку, вони користуються функціональними редакторами. Серед спеціалістів мають попит таблети бренду Леново. За посиланням можна ознайомитись із популярними моделями планшетів для малювання: https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/producer=lenovo/. Радимо вибирати варіанти з технологічними дисплеями.

Інші пристрої

Якщо спеціаліст розробляє макети сайтів, мобільних застосунків, телефон — must have в арсеналі. Гаджет дає змогу подивитися, наскільки органічно виглядає дизайн на невеликому дисплеї. Початківці інколи малюють на телефоні, а опрацьовують графічний продукт на більшому екрані.

Багато професіоналів користується стилусом. Його можна придбати окремо, цифрові пера різняться за характеристиками та опціями. Дизайнер — це людина, яка використовує безліч обладнання та програм, щоб створити якісне та унікальне зображення.

Схожі повідомлення

У Львові 42-річний переселенець з Харкова вирвав у пенсіонерки гаманець, проте утекти на встиг – очевидці інциденту затримали зловмисника і дочекалися поліцейських

admin3

Головні критерії вибору норкової шуби. Розкіш і статус в одному флаконі

admin

Подарунки з Майстерні помічників Миколая доставлені діткам з соціально незахищених сімей Новороздільської, Миколаївської та інших громад

admin3

Як мотивувати себе на догляд за собою

admin

Дякую тобі, Польща!

admin3

Затримано трьох осіб за напад на заступника Голови АРМА

admin2

Залишити коментар