16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Що таке мікробраші та навіщо вони потрібні?

Мікробраші – це мініатюрні аплікатори, призначені для точкового нанесення засобів при ламінуванні та нарощуванні вій або для створення малюнка на нігтях. Вони зручні у використанні, покращують якість процесів і не вимагають від лешмейкера чи майстра з манікюру особливих навичок. В цій статті поговоримо про мікробраші разом з виробником Chila.

Особливості та переваги

Зовні такі інструменти нагадують ватні палички, але насправді вони довші і є професійним засобом б’юті сфери. Для виконання спеціальних складних робіт мікробраші можуть додатково забезпечуватися ручками з рухомим фрагментом біля головки. Такі косметологічні щіточки мають низку безперечних переваг, серед яких варто виділити такі:

  1. Зручність в обробці кожної волосинки.
  2. Мінімальне поглинання рідких речовин, що дуже економічно при б’юті процесах.
  3. Висока точність нанесення різних складів.
  4. Гігієнічність, оскільки на поверхню, яка обробляється не потрапляють частинки ворсинок або зайві краплі речовин.
  5. Легкий наконечник абсолютно безпечний, та не завдає пошкоджень віям та шкірі.
  6. З ними майстер оперативно робить роботу, не втомлюючи своїх клієнток.

Мікробраші випускаються різних розмірів та належать до одноразових інструментів, неприпустимих для повторного використання. При їх виробництві використовуються безпечні та гіпоалергенні матеріали для уникнення занесення різних інфекцій при косметологічних діях.

В яких сферах є необхідність використання мікробрашів?

Інструменти даного типу в основному застосовуються в різних косметологічних салонах у б’юті процесах, пов’язаних з нарощуванням вій та фарбування і ламінуванням брів. За допомогою мікробрашів майстра косметології:

  • очищають й знежирюють волоски, та прибирають залишки барвників;
  • здійснюють корекцію та зняття вій;
  • наносять перманентну туш;
  • роблять біозавивку вій.

До того ж цим інструментом зручно наносити, базу (primer), з’єднувачі засоби для зняття (removers), кондиціонери, підживлювальні рідини та закріплювачі. У домашніх умовах вони будуть зручними при догляді за шкірою повік і догляду за нарощеними віями або нафарбованими бровами.

Специфіка застосування

Використовуючи мікробраші слід дотримуватися певних правил. Для правильної роботи з ними фахівці навчаються на спеціальних курсах. У ході роботи з ними категорично забороняється торкатися наконечника і класти інструмент на нестерильну поверхню. А сам аплікатор виймаючи з пакування потрібно тримати за кінчик ручки.

Специфікою використання мікробрашів є факт, що не щіточки вмочуються в речовини, а препарати наносяться на інструмент. Якщо виникає необхідність занурення пристосування в рідину, то головку слід тримати назовні. До того ж щоб засоби не розтікалися їх потрібно набирати якомога менше та наносити акуратно й точково, без особливого вдавлювання.  

Схожі повідомлення

Журналісти звунуватили Офіс Президента в тиску на видання, що писали про видачу ліцензії 1xBet: у Зеленського відповіли

admin3

Що таке тест НІПТ та де можно його зробити вагітним у Києві?

admin

Кульові крани Breeze – гарантія надійності

admin

Смертельний відпочинок на атракціонах біля Львова

admin2

Навіть якщо селфі не вийшло, ти все одно красива та красивий

admin3

Про світлої пам’яті Андрія БАЛЯ у спогадах директора ФК «Карпати» Степана ЮРЧИШИНА та відомого волонтера зі США Романа ВОЛИЦЬКОГО

admin3

Залишити коментар