16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Освітлення «старих» кварталів міста: за яким критерієм на стовпах замінюють «перегорілі» лампи? Темна тема…

 З таким запитанням вже не вперше звертаються до репортера знайомі мешканці, які живуть у будинках старої забудови Нового Роздолу. А один старожил прямо поставив вашому автору, до речі, ще давнішому старожилу найкращого міста, каверзне запитання, мовляв, мабуть, на твоєму 9-му кварталі лампи на стовпах горять? А от і не горять, друже Віталію. А щодо критерію, за яким на стовпах замінюють «перегорілі» лампи на нові, то це теж непросте запитання.

До речі, приятель-старожил Віталій за рік-півтора вже чотири рази за власні кошти купував електролампи (а кожна коштує поза 200 грн) і так само в такий же спосіб залучав майстрів, аби вони на стовпі їх вкрутили.

«А що робити,  в темну пору у «квадраті»  5-го кварталу темінь глуха, от і «спонсорую» , – зізнається Віталій. І додає: – Дивує, що неподалік розташовані офіси ТОВ «Енергія – Новий Розділ» та КП «Розділжитлосервіс», однак навіть їхнє керівництво не може (а чи не хоче?) вирішити питання із квартальним освітленням».

Отут я вже дещо пояснив знайомому стосовно «не може чи не хоче». Зокрема, декілька років тому, коли Міські електромережі були виробничим підрозділом ТОВ «Енергія – Новий Розділ», то порушена проблема не була аж такою гострою. І заміна електроламп відбувалася за простою так би мовити схемою: міська рада надавала «Енергії» нові електролампи замість перегорілих, а працівники міських електромереж з допомогою «автовишки» справно їх замінювали.

Тепер часи змінилися – і ТОВ «Енергія – Новий Розділ» не та, і міські електромережі як підрозділ підпорядкований іншому підприємству – ТОВ «Нафтогаз Тепло». Власне, тепер працівники МЕМу мали б і замінювати електролампи на стовпах вуличного освітлення. От тільки, на жаль, це буває настільки нечасто, що мешканці переважно «старих» кварталів міста, як, до прикладу згаданий добродій Віталій з  4-го кварталу, дедалі частіше нарікають на… владу. Причому, не розібравшись, що й до чого, ремствують, не будучи поінформованими, що саме МЕМ ТОВ «Нафтогаз Тепло»  мали б  «закрити» це питання, тобто замінити електролампи. Цікаво було б почути коментар з приводу порушеної проблеми: або керівника комунального відділу  міської ради, або ж очільника МЕМ, або ж керівника ТОВ «Нафтогаз Тепло», який очолює енергетичний сектор важливого для забезпечення життєдіяльності Нового Роздолу підприємства.  Сподіваємося у наступних числах газети отримати відповіді по суті…

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Ярина ЯЦЕНКО:” Ваша праця невидима, коли все добре, але коли не прибрано, немає тепла, води чи світла – ми це дуже гостро відчуваємо. Ваша праця дуже важлива. Із професійним святом!”

admin3

Переможцям – політ на повітряній кулі над Новим Роздолом!

admin2

День Героїв … на могилах Героїв

admin2

“СКІФ” – повний комплект перемог у сезоні!

admin2

Допоможіть віднайти сережку

admin2

Новий Розділ – відключення електроенергії: графік на СІЧЕНЬ і яка ГРУПА

admin2

Залишити коментар