16.5 C
Lviv
30.05.2024
Новороздільська ОТГ

Ірина Чернова: чергове Гран-прі – Учителю Роздільської школи

І цього разу не чергове Гран-прі музичного гурту “EVERSONG” чи інших вихованців Ірини Чернової.

Отримує звання ” Володарка Гран-прі”сама Ірина Чернова, як вчитель музичного мистецтва Роздільської школи, у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв “Творчість.UA”.

Якщо в людини є бажання та відповідальність за виконання покладених обов’язків громадянина України, то кожен з нас на своєму шляху робить добру і дуже потрібну справу.

Саме таку потрібну справу робить п. Ірина: вона і її вихованці не просто співають, а піднімають дух, закликають до дій і водночас таким чином долучаються самі і спонукають своїх слухачів долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ та вимушених переселених дітей.

“Щиро вдячна високоповажному журі за високу оцінку. Низький уклін вам, наші Захисники за те, що маємо можливість прийняти участь у благодійному конкурсі”, – висловила вдячність Ірина.

Схожі повідомлення

ЗНАЙОМТЕСЬ, ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ ВІДДІЛУ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ № 1 СТРИЙСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ГУ НП У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЯКІ ОБСЛУГОВУЮТЬ НОВОРОЗДІЛЬСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

admin3

Роздільська співуча зірочка

admin2

Олег ПАВЛИШИН: «Новороздільська громада завжди славилася креативними, харизматичними та патріотичними людьми. І тепер нам нам вдалося залучити у гуманітарний штаб дуже багато таких вмотивованих осіб”

admin3

Нагорода Ростислава БАЛЬЗАНА – визнання мужності і самовідданості старшого лейтенанта

admin2

Дії населення при виникненні хімічної небезпеки: що потрібно знати, пам’ятати та вміти

admin2

Новий номер реєстратури Новороздільської лікарні

admin2

Залишити коментар