16.5 C
Lviv
24.05.2024
Новороздільська ОТГ

“Нафтогаз Тепло” роз’яснює, чому треба платити за доставку гарячої води й теплопостачання

Споживачі часто запитують, чому потрібно оплачувати за доставку гарячої води й теплопостачання, якщо у квартирі встановлено індивідуальне опалення і немає лічильників на гарячу воду? Платіжки надходять протягом року.

?Це питання цікавить багатьох мешканців Нового Роздолу. Люди не розуміють – за що сплачують кошти, якщо не користуються послугами.

“Нафтогаз Тепло” відповідає:

✔В платіжках, які отримують споживачі зазначена не вартість доставки гарячої води та теплопостачання, а оплата за абонентське обслуговування.

✔Споживачі завжди оплачували цю послугу. Раніше вона входила у загальний тариф.

✔Плата за абонентське обслуговування встановлена Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

✔Ці кошти передбачені на обслуговування та повірку загальнобудинкових лічильників, зняття показів, друк квитанцій та інші послуги.

‼Законом також передбачено, що оплачувати послугу за абонентське обслуговування повинні не лише мешканці, які користуються послугами централізованого теплопостачання та гарячим водопостачанням, а й усі співвласники будинку.

Абонентська плата розбита на 12 рівних частин, тому квитанції надходять до споживачів і у час коли послуги не надаються. Це також визначено законодавчо.

Схожі повідомлення

Михайло ГУЛІЙ: «Ремонтники завершують благоустрій території в районі ЗДО  «Сонечко». Щодо сходів біля басейну, то згідно з гарантією їх впорядкує організація, яка  виконувала ремонт»

admin3

Світлій пам’яті Андрія Косіва, який захищав Україну з 2014 року

admin3

Новий апарат в ЦНАПі…

admin2

Новороздільські рятувальники забезпечили доступ до квартири 80-річної жінки, яка потребувала медичної допомоги, тому не могла самостійно відчинити двері свого помешкання

admin3

У Тужанівцях на благодійному концерті зібрали кошти для Вікторії Полюги

admin2

 Володимир МИЛИМУК (псевдо «Тихий»). Звитяжний шлях українського воїна

admin3

Залишити коментар