16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Види та особливості медичного обладнання

Від хвороб не застраховано ніхто. Сьогодні важко уявити собі людину, яка б жодного разу у своєму житті не зверталася за медичною допомогою. І завжди пацієнт розраховує, що ця допомога буде надана кваліфікованим фахівцем. Але сучасна медицина базується не лише на досвіді та знаннях лікарів. Якісне медичне обслуговування неможливе без технічної складової. Непоодинокі ситуації, коли саме за допомогою конкретного апарату вдається поставити діагноз і своєчасно призначити лікування.

Використовуючи якісну медтехніку , можна суттєво прискорити процес одужання пацієнта, забезпечити максимально комфортні умови лікування. Саме тому одним із основних показників процвітання медустанови є технологічність та сучасність його технічного оснащення.

А знайти якісне та за розумну ціну медобладнання ви зможете за адресою в магазині “Медмелочи”. У них ви зможете знайти різноманітний асортимент товарів високої якості. Купуючи у “Медмелочи” товар медичного призначення ви можете бути впевнені в якості та відповідності усім заявленим характеристикам.

Класифікація медобладнання

Медицина – одна з галузей, що найбільш швидко розвиваються. Регулярні державні та приватні інвестиції в охорону здоров’я дозволяють вченим та інженерам створювати все більш досконалі прилади, що дозволяють виявляти захворювання на ранніх стадіях, проводити найскладніші операції, виявляти генетичні патології тощо.

Все медобладнання, що використовується сьогодні, прийнято розділяти на кілька груп.

  1. Хірургічний. Набір приладів та інструментів, необхідних для проведення операцій та підтримки життєздатності під час хірургічного втручання. До цієї групи належать операційні столи, освітлювальні прилади, лапароскопи, електроножи, скальпелі, коагулятори, ЕХВЧ та ін.
  2. Лабораторне. Весь спектр техніки та обладнання для проведення різноманітних аналізів — центрифуги, біохімічні та гематологічні аналізатори, термостати, ІФА-прилади.
  3. Діагностична. Апарати для УЗД, зняття ЕКГ, томографи, мамографи, рентгенівські сканери і т.д.
  4. Реанімаційне. Все, без чого неможливе надання екстреної допомоги. Обладнання для дачі наркозу, серцево-легеневої реанімації, апарати підтримки життєвих функцій пацієнта, монітори, електронні аспіратори, дефібрилятори.
  5. Фізіотерапія. Ця група обладнання може використовуватися як у медустановах, так і в домашніх умовах. Це різні інгалятори, масажери, прилади для проведення магнітотерапії, електрофорезу, ультразвукового лікування та ін.
  6. Стерилізаційні. Використовуються для дезінфекції та стерилізації інструментів у поліклініках та стаціонарах – автоклави, стерилізатори, дистилятори.

В окрему категорію виділяють обладнання для жіночої консультації, стоматологічні та офтальмологічні прилади, меблі – каталки, кушетки, ширми.

Правила вибору

Різноманітність медичної техніки та обладнання вимагає від лікарів не лише досвіду роботи з ним, а й розуміння того, як відрізнити якісний товар від підробки. Вибираючи магазин медтехніки , слід віддавати перевагу дистриб’юторам, чий асортимент товарів та клієнтська база не залишають приводів для сумнівів. При покупці техніки необхідно уважно оцінювати технічні характеристики, переконатися в наявності у продукції сертифікатів та гарантії якості.

Надійний постачальник медтехніки не лише надає якісний товар, а й пропонує грамотну консультаційну підтримку, послуги з встановлення техніки та введення в експлуатацію, гарантує оперативність та збереження доставки.

Схожі повідомлення

Розроблено Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання у воєнний час, – роз’яснення Генштабу ЗСУ

admin3

Зранку окупанти завдали ракетних ударів по Львівщині із літаків Су-35. ППО знищила 4 крилаті ракети, – Козицький. ФОТО

admin3

Вогонь знищив гараж, 2 автомобілі “Mercedes Vito” та автомобіль “Audi A 4”, а також пошкодив автомобіль “Journey»

admin3

Учасники Міжнародного паломництва до Люрду бажають перемоги захисникам України

admin3

Михайло Шаманов:”Путін хоче дотиснути до кінця і знищити Україну як країну, а українців як націю. Це справжній геноцид”

admin3

Інформація щодо реєстрації ввезеного з-за кордону авто на період дії воєнного стану

admin3

Залишити коментар