16.5 C
Lviv
25.03.2023
Україна

Працевлаштування українських водіїв у Польщі

Працевлаштування у Польщі має багато переваг для українців. По-перше, це шанс заробити набагато більше грошей, виконуючи улюблену роботу. Прибуток кваліфікованих працівників досягає 8000 злотих на місяць. По-друге, іноземний працівник після трьох років офіційної трудової діяльності зможе подати заявку на громадянство європейської країни.

Вакансії водіїв дуже спокусливі для чоловіків від 25 до 50 років. Навіть якщо у Вас немає європейського посвідчення та необхідних дозволів, це питання можна вирішити негайно. Усі документи можна оформити на території ЄС, пройти іспити та здати медичну комісію. Ви можете отримати код 95 для водіїв в академії водіння «Charter Group», залишивши заявку на офіційному веб-сайті https://kod95charter.com/uk/.

Які водії потрібні в Польщі

Автомобілісти дуже користуються попитом на території європейських країн, оскільки в останні роки відбувся значний відтік місцевих фахівців до Німеччини, Італії та інших держав. Серед нинішніх вакансій транспортної промисловості найцікавішими для українців є:

 • водії таксі, міських автобусів;
 • водії служб з доставки продуктів харчування та обладнання;
 • штатні водії у будівельні компанії;
 • автомобілісти для міжміських перевезень;
 • міжнародні автомобілісти.

Маючи будь-яку відкриту категорію, Ви можете легко працювати в будь-якому місті Польщі. За відсутності власного транспортного засобу, його можна взяти в оренду на вигідних умовах.

Водії вантажівок повинні мати код 95 – Європейський дозвіл на транспортування в межах Європейського Союзу. Такий документ видається після навчання у Варшаві, Кракові, Вроцлаві та інших містах країни.

Які умови чекають водіїв вантажних автомобілів

Керувати важким транспортом непросто, тому досвідчені перевізники завжди потрібні по всьому світу. Відповідно й заробітні плати професійних далекобійників дуже високі, а часом і найвищі в країні. Після складання всіх іспитів та отримання коду 95, водій може приступати до своїх обов’язків. Залежно від спеціалізації компанії, він виконуватиме такі завдання:

 • транспортувати різні вантажі країнами ЄС;
 • відповідати за збереження вантажу;
 • стежити за термінами виконання доставки від початкової до кінцевої точки;
 • здійснювати завантажувальні та розвантажувальні заходи;
 • ремонтувати вантажівку самостійно, коли поряд немає СТО.

Простими словами, далекобійник – універсальний співробітник, здатний виконати кілька завдань одночасно. На посади приймають виключно відповідальних та кваліфікованих автомобілістів, за плечима яких мається досвід.

Що польські роботодавці пропонують професійним водіям

Умови праці у водіїв Польщі досить гарні:

 • офіційне працевлаштування;
 • безкоштовне житло у комфортних умовах;
 • страхування життя та здоров’я;
 • конкурентоспроможна заробітна плата понад 1000 євро на місяць;
 • зручний графік, узгоджений із керівництвом;
 • допомога в оформленні дозволів.

Водії-міжнародники працюють вахтами за схемою 4 х 1 чи 6 х 2. Графік може бути індивідуальним та обговорюється на співбесіді.

Працевлаштування у Польщі як шанс отримати громадянство

Працюючи в європейській країні офіційно, українець стає потенційним претендентом на громадянство у цій країні. На початковому етапі роботодавець допомагає співробітнику оформити карту побуту та дозвіл типу А. З першого дня працевлаштування іноземний працівник не почуватиметься чужим. Умови та оплата праці будуть такими ж як для поляків.

Претендувати на громадянство за стандартною методикою можна через три роки після оформлення на роботі. Якщо впродовж цього часу іноземець працюватиме легально, вивчить історію країни та мову, він зможе стати повноправним громадянином.

Схожі повідомлення

ДРУГ ЧЕРВЕНЬ (пам’яті командира 8-го окремого батальйону АРАТТА УДА Андрія Гергерта в День добровольця)

admin3

Трускавчанин напідпитку збив автівкою ” Део Ланос” велосипедиста з Дрогобиччини, який від отриманих травм помер на місці ДТП

admin3

22-річний шахрай з Тернопільщини видурював у Львові у довірливих людей кошти за начебто сприяння у працевлаштуванні у Республіці Чехія

admin3

Посаду голови Миколаївської ОДА оцінили у 600 тис доларів

admin2

Придушення проукраїнської опозиції під час війни наближає нас до Росії, – Єгор Соболєв про блокування “Прямого”, “Еспрессо” та “5 каналу”

admin3

Львівський каратист виборов “бронзу” на олімпіаді

admin2

Залишити коментар