16.5 C
Lviv
25.03.2023
Україна

Блаженніший Святослав зустрівся з родинами полонених, зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців

30 січня 2023 року.

У понеділок, 30 січня у Патріаршому домі у Львові відбулася зустріч родичів зниклих безвісти, полонених та загиблих військовослужбовців із Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом Шевчуком.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської обласної ради.

Присутні спільно помолилися за усіх захисників та захисниць України. Матері військовослужбовців поділилися своїми переживаннями за дітей, обмінювалися досвідом пошуку інформації про рідних. Організували зустріч координатори Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин Анастасія Голішевська та Марія Петришин.  

«Духовна підтримка дуже потрібна кожній родині у складний час. Ми щоденно збираємо інформацію про зниклих захисників, спілкуємося з їхніми родинами. На жаль, допоки триває війна, кількість полонених та зниклих безвісти збільшується. Саме велика віра в повернення синів, доньок, чоловіків, віра у спільну перемогу над ворогом, допомагають кожному зібратися з силами й продовжувати пошуки своїх рідних», – зазначила координаторка Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин  у Львівській та Івано-Франківській областях Марія Петришин.  

Блаженніший Святослав благословив усіх присутніх та побажав якнайскорішого повернення додому усіх захисників та захисниць. На згадку про зустріч він подарував кожному книгу.

Схожі повідомлення

Вчора збулося передбачення Степана Бандери: «Колись один скаже : «Слава Україні!», а мільйони відгукнуться «Героям слава!». Зокрема, коли земляк Провідника ОУН з гурту «Kalush Orchestra” Олег Псюк   вигукнув зі сцени   «Слава Україні!», відповідь «Героям слава!» лунала на усіх континентах.

admin3

Львів‘янка Анастасія Німець, чернігівчанка Олена Костевич та рівнянка Оксана Ковальчук здобули «золото» на етапі Кубка світу з кульової стрільби!

admin3

«Від мрії до дії»: школярі 5-ти тергромад Львівщини з допомогою нових технологій реалізують корисні проекти

admin3

Після важких боїв ЗСУ відійшли з Лисичанська, – Генштаб

admin3

На Львівщині діятиме одна бригада тероборони, яка включатиме 7 батальйонів у кожному районі області.

admin3

SоftServe виходить на нові міжнародні ринки

admin2

Залишити коментар