16.5 C
Lviv
03.03.2024
Стрийщина

У селищі Дашава на Стрийщині урочисто відкрито поліцейську станцію

Сьогодні, 26 січня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» запрацювала поліцейська станція у селищі Дашава (Стрийська територіальна громада).

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області.

Участь в урочистому відкритті взяли т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Роман Турчак, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Володимир Ільчишин, голова Стрийської територіальної громади Олег Канівець, а також мешканці громади.

Поліцейська станція розташована на вулиці Тараса Шевченка, 7. Обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме капітан поліції Руслан Штефанець, який пройшов відбір та спеціальне навчання. Він обслуговуватиме селище Дашава, а також села Йосиповичі, Олексичі, Загірне та інші.

Головними завданнями правоохоронця є забезпечення правопорядку на ввіреній території, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота, забезпечення безпеки дорожнього руху тощо. Поліцейський забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для несення служби.

Поліцейський офіцер проживатиме на території громади та буде доступним для громадян цілодобово. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть самі мешканці.

«Відкриття поліцейської станції на Львівщині – це ще один крок реформування Національної поліції, завдяки якому поліцейські стають ближчими до людей. Поліцейський офіцер громади нестиме службу у режимі 24/7, знатиме проблеми і потреби кожного мешканця громади. Будь-який громадянин може звернутися по допомогу до офіцера громади та отримати її. А ще цілодобова присутність поліцейського означає кращу безпекову ситуацію та забезпечення публічного порядку на території громади, щоб кожна людина почувалася захищеною», – зазначив під час відкриття станції полковник поліції Роман Турчак.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю, для створення безпечного середовища для кожного мешканця Львівщини.

Стрийська територіальна громада долучилася до проєкту рік тому. Поліцейська станція у селищі Дашава стала першою з чотирьох запланованих.

Загалом, на Львівщині працюють вже 28 поліцейських станцій, які діють у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Схожі повідомлення

Історико – культурний заповідник “Стільське городище” : від сивої давнини і до наших днів…

admin3

У Стебнику чоловік обікрав будинок

admin2

27 листопада зайнялися будинки у сел. Верхнє Синьовидне та с. Протеси. Рятувальники спрацювали оперативно

admin3

Допоміг другу дитинству … сісти за незаконний збут наркотиків

admin2

Потужна пожежа у Львові: що горіло?

admin2

У Винниках ледь не згорів дачник

admin2

Залишити коментар