16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Дорога до Горішнього! Нарешті справа зрушила…

Дорога до села Горішнє давно стала “притчей во язицех”. Туди відмовляються їхати за хорошу платню і таксисти. Не одне десятиліття ця дорога вважається найгіршою, зокрема, у нашій Новороздільській громаді.

Парадокс у тому, що на обслуговуванні вона у облавтодорі, тобто ремонтувати її за бюджетні кошти як комунальну не можна, та й ремонт цей потребує значних коштів, тож міський бюджет ніяк не стягне. Багаторічний сільський голова, нині староста сіл Горішнє-Долішнє Микола Моцяк з пропозицією-побажанням відремонтувати цю дорогу оббивав пороги владних структур не один рік. Цим перейнялася і міський голова Новороздільської міської ради Ярина Яценко.

Сьогодні, 26 січня, відбулася 29-та сесія Новороздільської міської ради (перша сесія у новому 2023-му році), на якій депутати підтримали виділення 2 млн грн для співфінансування ремонту (асфальтне покриття) ділянки дороги Берездівці – Юшківці (до в’їзду в село Горішнє). Ремонт проводитиме департамент дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації, який і проведе тендер на виконавця робіт. Загалом мають відремонтувати понад 11 000 квадратних кілометрів дороги, або майже 2 км.

Хороший старт 2023-го. Сподіваємося і на ще більш успішне завершення року з очікуваними результатами. Найбільш, напевно, тішився проєкту наймолодший депутат Новороздільської міської ради, уродженець Горішнього Ігор Броневич, який неодноразово наголошував на потребі її відремонтувати. Та, зрештою, ремонт дороги до Горішнього стане подією для нашої громади, яку очікують уже навіть не одне десятиріччя її мешканці.

Схожі повідомлення

Реконструкція площі: до кінця року залишилось укласти бруківку. Інші роботи – перехідні, – тож продовжаться у 2022 році. А новорічна ялинка буде встановлена на … «п’ятачку» побіля пам’ятника Тарасу Шевченку

admin3

Тенісні поєдинки до Дня міста

admin2

Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв отримала новороздільчанка

admin2

30 нових “швидких” прибули на Львівщину, зокрема, і до Нового Роздолу

admin2

Собори наших душ! Збір коштів закритий. Низький уклін кожному, хто надав допомогу Юліанці Кущак

admin2

Станківці-Тужанівці-Підгірці – свято села вдалося!

admin2

Залишити коментар