16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Дорога до Горішнього! Нарешті справа зрушила…

Дорога до села Горішнє давно стала “притчей во язицех”. Туди відмовляються їхати за хорошу платню і таксисти. Не одне десятиліття ця дорога вважається найгіршою, зокрема, у нашій Новороздільській громаді.

Парадокс у тому, що на обслуговуванні вона у облавтодорі, тобто ремонтувати її за бюджетні кошти як комунальну не можна, та й ремонт цей потребує значних коштів, тож міський бюджет ніяк не стягне. Багаторічний сільський голова, нині староста сіл Горішнє-Долішнє Микола Моцяк з пропозицією-побажанням відремонтувати цю дорогу оббивав пороги владних структур не один рік. Цим перейнялася і міський голова Новороздільської міської ради Ярина Яценко.

Сьогодні, 26 січня, відбулася 29-та сесія Новороздільської міської ради (перша сесія у новому 2023-му році), на якій депутати підтримали виділення 2 млн грн для співфінансування ремонту (асфальтне покриття) ділянки дороги Берездівці – Юшківці (до в’їзду в село Горішнє). Ремонт проводитиме департамент дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації, який і проведе тендер на виконавця робіт. Загалом мають відремонтувати понад 11 000 квадратних кілометрів дороги, або майже 2 км.

Хороший старт 2023-го. Сподіваємося і на ще більш успішне завершення року з очікуваними результатами. Найбільш, напевно, тішився проєкту наймолодший депутат Новороздільської міської ради, уродженець Горішнього Ігор Броневич, який неодноразово наголошував на потребі її відремонтувати. Та, зрештою, ремонт дороги до Горішнього стане подією для нашої громади, яку очікують уже навіть не одне десятиріччя її мешканці.

Схожі повідомлення

Максимальний результат- усі новороздільські боксери перемогли!

admin3

50 років тому наш 10-А клас закінчив Новороздільську СШ№1. Відзначали  ювілей наживо троє випускників, інші – дистанційно. Таке життя…

admin3

Репліка про «відкати» і про «отримати по голові»…

admin3

Пластуни рознесли Вифлеємський вогонь по Новому Роздолу: в міську раду, в бібліотеки

admin2

День Героїв як свято, покликане відродити патріотичний дух поколінь, які дали і дають нашій історії яскраві приклади жертовності в ім’я України

admin3

Базова картосхема територіальної громади

admin2

Залишити коментар