16.5 C
Lviv
01.03.2024
Стрийщина

Друзі – в память про 18-річного Героя Максима Василишина

День народження Максима Василишина. 9 листопада 2022 йому мало би виповнитися 19. якби не війна…..

Ще рік тому, 9 листопада, студенти кафедри маркетингу, спеціальності “Журналістика”, Львівського торговельно-економічного університету збиралися разом, аби привітати Максима із Днем народження. Сьогодні, пам’ятаючи про друга, одногрупника зібралися також, але вже без Максима. Студенти зустрілися, аби вшанувати його пам’ять.

Зібралися, щоб разом згадати той час, коли Максим був поруч, коли не було війни.

І саме тоді, у них народилася ідея створити їхню власну історію, яка б нагадала усім про Максима – про його мрії, ідеї, бажання, про його сміх та слова. Маліцька Ірина, Федьович Ольга, Федьчук Олександра, Калагурка Наталя, Ятчук Ольга, Гаськевич Мар’яна, Петручок Анастасія, Книш Мар’яна, Лесь Соломія, Гайдеу Яна, Гончарук Софія, Леснік Андрій, Лещишин Богдан підготували відеоісторію – просякнуту любов’ю та повагою до Максима.

Їхня історія – це історія сильних та вольових, яка надихає та дозволяє сьогодні вірити у завтра. Уся університетська спільнота, викладачі кафедри маркетинг та студенти пам’ятають і пам’ятатимуть свого Героя. Максим назавжди у наших серцях і у наших молитвах! Слава Героям! Слава Україні!

У повномасштабній війні з російськими окупантами загинув студент 1 курсу факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій Львівського торговельно-економічного університету Максим Василишин. 18-річний Максим отримував освіту за спеціальністю “Журналістика”. З початком війни, покинув навчання, аби боронити нашу країну. Він вступив до лав добровольців батальйону “Карпатська Січ”. 18 червня серце воїна перестало битися: Максим загинув у Харківській області, виконуючи бойове завдання.

Посилання на відео: https://drive.google.com/file/d/1l2rTjt2r6Ze_3KqahBNDBRHeHjIOxjl8/view?usp=sharing

Схожі повідомлення

Пожежа у Сколе

admin2

“Новороздільський рахунок»: за 3 крайні роки проведення Турнірів пам’яті Андрія Баля міська ДЮСШ двічі перебувала у першій трійці – 2019-й – І місце, 2021-й – ІІІ місце! Особливе вітання цьогорічному переможцю – команді Миколаївської ДЮСШ!

admin3

У с. Крушельниця на Стрийщині горів 2-поверховий житловий будинок. Рятувальники загасили пожежу

admin3

Тарас Батенко: «Спалювання відходів поблизу домівок с. Гранки – Кути є недопустимим»

admin3

У Славську на Стрийщині рятувальники за допомогою альпіністського спорядження зняли двох дорослих і двох дітей на зупиненій канатно-крісельній дорозі на горі Погар

admin3

Мазут- у канаву… злили біля дороги на Жовківщині

admin2

Залишити коментар