16.5 C
Lviv
31.01.2023
Новороздільська ОТГ

Хворих з Херсонщини прийняла Новороздільська міська лікарня

21 січня відбулася наймасовіша евакуація хворих із Херсона на Львівщину. Для цього залучили 26 машин швидкої допомоги. Наразі усі пацієнти отримують необхідну допомогу, повідомив  керівник Херсонської ОВА Янушевич.

Керівник пресофісу Херсонської ОВА Толоконніков у коментарі Суспільному повідомив, що два заклади охорони здоров’я Львівської області погодилися прийняти 26 маломобільних пацієнтів Херсонського обласного госпіталю ветеранів та міського геріатричного центру.

Як відомо, у грудні минулого року ворог обстріляв Херсонський геріатричний центр, про що  повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич: “Російська армія завдала удару по Херсонському геріатричному центру. Окупанти підло цілили у заклад, де надають допомогу літнім людям. У будівлі центру зруйновані ворота, вибиті вікна та двері, є пошкодження даху і ґанку. На щастя, загиблих чи поранених немає”.

“Лежачих пацієнтів з хронічними захворюваннями, які потребують постійного медичного супроводу 20 січня евакуювали за допомогою медичних працівників “Лікарні без кордонів” і загону швидкого реагування товариства червоного Хреста України до евакуаційного потягу”,  розповів Толоконніков.

До Львова прибув евакуаційний потяг із пацієнтами лікарень Херсона. Про це повідомив голова Львівської ОДА (ОВА) Максим Козицький.

Очільник ОВА зазначив, що усі пацієнти – люди старшого віку, які перебували у медзакладах Херсона та околиць. “Дякую фахівцям Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф та їхнім колегам з Польщі, які оперативно зустріли пацієнтів та скерували на подальше лікування у медзаклади нашої області” – написав він.

Для цього залучили 26 карет «швидкої». Люди, яких евакуювали, – у безпеці і отримують всю необхідну допомогу.

“Також дякую «Лікарі без кордонів» за супровід людей з Херсонщини на Львівщину” – додав Козицький.

13 пацієнтів прийняла Новороздільська міська лікарня та 13 — Миколаївська міська лікарня. Львівщина прийняла вже 36 пацієнтів з медичних закладів Херсонщини.

“Люди різного віку, – доповнив головний лікар Новороздільської міської лікарні Олег Стеців. – Наймолодший 1991 р.н., але внаслідок вибуху у нього повний параліч. Найстарший – 1930 р.н. Переважно люди старшого віку і з уже явно вираженими ознаками вікової деменції чи іншими захворюваннями. Всі потребують медичного лікування і догляду. Деякі хворі навіть не мають належних документів. Та і родини”.

Схожі повідомлення

Золота мрія Андрія Гергерта – відтепер мрія кожного українця

admin2

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 21 грудня – і незаплановані аварійні відключення

admin2

Злети і падіння Олександра: післямова на дев’ятини

admin3

Успішний дебют «Непереможних»

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 15 грудня 2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Новороздільські надзвичайники отримали нове обладнання

admin2

Залишити коментар