16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Сьогодні вночі у квартирі у м. Рава – Руська виникла пожежа: власник отримав важкі опіки, а його знайома загинула

У м. Рава-Руська внаслідок пожежі в квартирі чоловік отримав опіки та виявили тіло жінки.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ ДСНС України у Львівській області:#рятувальникиЛьвівщини#firefighters

23 січня о 02:07 год. до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в м. Рава-Руська на вул. Залізної Дивізії, 14 Львівського району. Пожежа виникла в одній з квартир в одноповерховому житловому будинку.

До місця події були направлені вогнеборці м. Рава-Руська та місцевої пожежної команди с. Добросин.

Внаслідок пожежі отримав опіки обох гомілок, стегон, обох кистей рук, обох фалангів пальців рук ІІ степеня, власник, 1971 року народження. Чоловіка в стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в комунальну 8-му міську клінічну лікарню м. Львова.

Під час розвідки задимленої квартири було виявлено тіло жінки. Загиблою виявилась знайома власника, 1984 року народження.

Пожежу вдалось локалізувати о 03:1 год.1 та ліквідувати о 03:42 год.. Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 20 кв.м, 2 вікна та двері, а також пошкоджено перекриття на площі 10 кв.м.

До ліквідації пожежі залучалось 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

Обставини та причина виникнення пожежі встановлюється.

Схожі повідомлення

Претенденти на папаху дебіла? Ні, претенденти на плаху…

admin3

Вперше в Україні: у Стрию запроваджують освітянське капеланство

admin3

“Поранений ангел” – провісник людських випробувань у протистоянні силам зла, аби захищати правду у темні часи…

admin3

25-річний ветеран з Самбірщини переміг у шоу «Голос країни»

admin2

Регулювання твердопаливного котла

admin

Для чого варто замовити SEO копірайтинг

admin