16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Радника Вітренка Діденка, який у розпал війни придбав “Бентлі” за $500 тис., звільнили, – Нафтогаз

10 червня 2022 року.

З НАК “Нафтогаз України” звільнили радника голови правління Олега Діденка.

Як інформує Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/n3347187 , про це йдеться у повідомленні компанії в телеграмі.

У повідомленні зазначається, що “Нафтогаз” “не коментує і не несе відповідальність за особисте життя співробітників”.

Нагадаємо, народний депутат Олексій Кучеренко опублікував у фейсбуці дані, що радник голови правління “Нафтогазу” Олег Діденко наприкінці травня придбав новий автомобіль “Бентлі” за 500 тисяч доларів.

Діденко шість років очолював “Газ України”. Вітренко, очоливши “Нафтогаз”, запросив Діденка бути його радником. 

Схожі повідомлення

Як вибрати кросівки під сукню: порада модельєра

admin

У Львові аферистка за схемою псевдооренди ошукала родину з Ірпеня

admin3

Календар українця – липень

admin2

ОПЗЖ припиняє діяльність, – заява Рабіновича

admin3

Доброго ранку, ми з України! В захопленому рф порту Бердянськ знищено великий десантний корабель «Орск» чорноморського флоту окупантів. Слава Україні!

admin3

Російський наратив в американському ефірі

admin3