16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Рятувальники Нового Роздолу отримали спонсорську допомогу

Рятувальники Стрийщини чергове отримали спонсорську допомогу.

До рятувальників 11 ДПРЧ (м. Новий Розділ) 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області завітав у гості директор ТОВ «Розвадів будматеріали» Лобанов В’ячеслав Юрійович. Під завершення 2022 року зазначене підприємство закупило 33 пари зимового взуття, яке напередодні Йорданських свят В’ячеслав ЛОБАНОВ передав особовому складу.

Відтак рятувальники з меншим ризиком для здоров’я зможуть виконувати статутні завдання у зимовий період.

Від колективу рятувальників Стрийщини та від себе особисто дякую Вам, пане В’ячеславе, та вашій команді, за вагомий внесок у підтримку боєздатності підпорядкованих підрозділів.

Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, життєвої енергії, цікавих задумів і благополучних втілень, успішних проектів та подальшого процвітання компанії.

З повагою, начальник Стрийського РУ ГУ ДСНС Андрій П’ЯСЕЦЬКИЙ

Схожі повідомлення

Відбувся технічний тренінг та практичний семінар з участю майстрів виробничого навчання профліцею та наставників учнів підприємства -партнера ТОВ “ДМЗ “Карпати”

admin3

Це солодке слово “перемога” …у виїзному матчі

admin3

ГРАФІК відключень електричної енергії по м. Новий Розділ на 16 грудня 2022 року у разі виникнення дефіциту потужності в Західних електричних мережах

admin3

ЗА ПОПЕРЕДНЮ ДОБУ ПІДТВЕРДЖЕНО COVID-19 у 399 МЕШКАНЦіВ ЛЬВІВЩИНИ

admin3

Не стало вуйка Стьопи

admin2

Волонтерська спільнота “МИ РАЗОМ” просить небайдужих долучитися до збору коштів , які так необхідні для придбання матеріалів на МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ !!!!!

admin3

Залишити коментар