16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Покарати або помилувати?

Більшість з нас у час війни, бореться і працює суто на перемогу. Люди лягають і прокидаються з думкою про війну, все особисте: стосунки, робота, політичні вподобання, хобі, відпочинок давно відійшло на інший план.

Проте є речі на які, не можна не звертати увагу. Ти, як громадянин країни, яка воює і обливається кров’ю, просто зобов’язаний не мовчати.

Якщо говорити конкретніше, то просто доводить до божевілля ситуація у Верховній раді, де вороги нашої країни – депутати від ОПЗЖ досі працюють і почуваються безневинно.

Депутатів від парії “Слуга народу”, яка є правлячою у парламенті, така ситуація влаштовує. Вони відкрито співпрацюють із зрадниками країни і все роблять, щоб “опзжистів” не було покарано.

Під час повномасштабного російського вторгнення, ми закриваємо очі на корупцію у владі, торгівлю представниками влади гуманітарною допомогою в деяких регіонах. Ми закриваємо питання на багато речей, але співпраця із зрадниками – це ганьба.

Кожного дня гинуть наші хлопці на фронті. Я розумію, що це не діти депутатів від опзж і Слуга народу, але в кінці кінців, почніть відповідати за свій вдаваний патріотизм і так звану народну любов.

Депутати від опзж вільно гуляють парламентом, ведуть бізнес, приймають з пані Шуляк, головою партії Слуга народу, потрібні їм закони, а прості українці гинуть.

У вас є совість, хоч трішки? Чи вам влада і гроші, дорожчі за життя людини???

Хотів додати – я не “порохобот”, не шукайте ніякого сліду. Я взагалі не підтримую жодну партію, хоча маю друзів і побратимів в різних політичних силах, в тому числі – Слуга народу.

Просто, вже набридло і не мені одному, кожного дня бачити, як мої побратими падають поранені і вбиті, а дехто вважає, що людей можна тримати за дурнів.
Не варто, не той час, з квітами до вас ніхто не прийде… Просто схаменіться, поки є час.

Михайло УХМАН, військовий, журналіст.Джерело: https://censor.net/ua/b3393063

Схожі повідомлення

У память Андрія ГЕРГЕРТА закладено сквер …. у Хмельницькому

admin2

Проникла до оселі самотнього 80-річного чоловіка і била цеглою по голові, вимагаючи грошей

admin1

Комфортні сезонні та щоденні поїздки в Кирилівку з Дніпра

admin

Мер Дніпра Борис Філатов, відвідавши Чернівці, обурився поведінкою переселенців на тлі виснажливої праці місцевих дівчат, румунів та іспанців з центру волонтерів

admin3

Юнаку, який випав з поїзда у Золочеві, – просять здати кров!

admin2

Робота на сайті Jooble – актуальні вакансії та пропозиції

admin

Залишити коментар