16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

“Нафтогаз Тепло” про роботу електриків у Новому Роздолі

Новороздільські енергетики покращують роботу електрообладнання, яке забезпечує електроенергією споживачів Нового Роздолу.

Працівники Філії «Новороздільські електромережі» задля безперебійної роботи обладнання щодня проводять поточні ремонти на трансформаторних підстанціях. Протягом цього тижня (9-12 січня) роботи велися на тих, які забезпечують електроенергією 600 побутових споживачів та низку інфраструктурних об’єктів міста.

Працівники дільниці з ремонту та обслуговування електроустаткування провели огляд автоматичних вимикачів, рубильників та контактів, замінили обладнання, яке вичерпало терміни експлуатації.

«Ми щодня проводимо ревізію та ремонти обладнання трансформаторних підстанцій. Це дасть можливість запобігти аварійним ситуаціям. Особливо у час, коли доводиться планово відключати споживачів. Після поновлення електропостачання різко зростає навантаження на обладнання трансформаторних підстанцій – пошкоджуються контакти, реле, кабельні мережі. Тому просимо споживачів після відновлення подачі електроенергії поступово вмикати електричні прилади, щоб зменшити навантаження на електрообладнання», – розповів Ярослав Лесюк, директор філії «Новороздільські електромережі”.

Персоналом дільниці з ремонту та обслуговування кабельних і повітряних ліній проведено поточний ремонт ліній електропередач.

Усі роботи енергетики проводять, не вимикаючи споживачів від електропостачання.

Схожі повідомлення

ДМЗ “Карпати” – дарунок до дня народження

admin2

Як один новорозділець кавказької зовнішності   «ставив на місце» усіх, хто йому зробив зауваження, що він припаркував «буса» на пластмасовій водостічній трубі біля магазину

admin3

Тарас ПРОЦІВ – багатодітний батько – пішов на війну заради майбутнього своїх кровинок

admin2

Не стало Вчителя…

admin2

Новороздільський профліцей – день відкритих дверей

admin2

Настільний теніс: в Жовкві наші хлопці – початківці пройшли добрий гарт, а дівчата– посіли 3-тє загальнокомандне місце

admin3

Залишити коментар