16.5 C
Lviv
26.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Добродій Михайло Бугара придбав автомобіль для ЗСУ, а ще раніше, завдяки заходам, що проводились в Новороздільській громаді, на потреби військовим передано монокуляр та інше обладнання

Наші земляки не втомлюються допомагати Збройним Силам України.

🤝 Зокрема, 30 вересня, в Новороздільській громаді освятили та передали черговий автомобіль на потреби військових. Дякуємо Михайлу Бугарі за придбання транспортного засобу.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Новороздільської міської ради.

👉 Також дещо раніше передали на потреби армії монокуляр та обладнання для облаштування інтернету придбані за кошти, які вдалось зібрати на заходах, що проводились в Новороздільській громаді. Щиро дякуємо кожному хто долучився.

🇺🇦 Продовжуємо працювати для перемоги та збираємо кошти на придбання тепловізора для військовослужбовців із 63-тя окремої механізованої бригади.

📍 Реквізити збору:

Для допомоги в гривнях:

5169 3351 0061 6107

Отримувач ГО «Агенція Розвитку Розділля»

Код ЄДРПОУ: 44313779

Банківські реквізити: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

IBAN: UA533052990000026001031025733

Призначення: Пожертва на тепловізор

🇺🇦 Разом переможемо.

Схожі повідомлення

Потужна хода чемпіона Першої ліги: у матчах за Кубок Львівщини ФК”Новий Розділ” вже переміг дві команди Прем’єр – ліги, віримо, що у неділю в півфіналі здолаємо і третю – ФК “Корміл” (Яворів)!

admin3

Гранки-Кути обєдналися проти екологічної небезпеки

admin2

Ольга Береза, «Рейчел та родина Берешів»

admin3

Максим Козицький відвідав завод, який знайшов виходи із патових ситуацій з постачанням

admin2

Новороздільські танцюристи – бронзові призери Кубку України

admin2

Богдан ПРИЧЕПА: післяслово….

admin2