16.5 C
Lviv
09.06.2023
Новороздільська ОТГ

Настільний теніс: чемпіони Новороздільської громади

Закінчився 2022 рік підсумковими змаганнями з настільного тенісу з визначення чемпіонів Новороздільської громади  у різних вікових групах.

У цьому триденному марафоні прийняли участь усі, хто плекав надію стати  чемпіоном або призером. Тому учасників різного віку поділили на чотири групи.

Змагання проходили напередодні нового року – 28, 29 і 30 грудня. Всього прийняло участь 31 тенісист.

У підсумку в групах стали кращими: молодша вікова група – Ігор Щербаков (Новороздільський ЗЗСО №5) посів 1 місце, Орест Федоришин (ЗЗСО №4) зайняв 2 місце, Денис Островський (ЗЗСО №5) отримав «бронзу». Середня вікова група: Денис Повх (Новороздільський політехнічний коледж) посів 1 місце, Ігор Щербаков – 2-ге, Орест Федоришин – третє. Слід зазначити, що призери молодшої вікової групи автоматично переходили до участі в змаганнях середньої вікової групи. Група дівчат-жінок мала своїх переможців: 1 місце – Діана Шиманська (Гранки-Кутівська школа), 2 місце – Світлана Шапран (учитель фізвиховання однієї із шкіл не нашої громади), 3 місце – Аліна Фера (Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту).

В змаганнях у старшій віковій групі взяли участь і всі призери  трьох попередніх груп. Тож боротьба за призові місця була  напруженою. Як результат, перше місце посів один з найтитулованіших тенісистів Богдан Кучарський (Новороздільський політехнічний коледж), друге – Ігр Бучко, третє – Денис Повх.

Таким чином визначилися чемпіони тенісу  Новороздільської громади у різних вікових групах.

При нагоді хочу висловити вдячність за допомогу в організації змагань та забезпеченні нагород О.В. Придатку (відділ фізкультури і спорту Новороздільської міської ради). О. В. Придатко і Я.І. Вацик, директор Новороздільської ДЮСШ,  проводили нагородження.

Михайло БІЛЯВСЬКИЙ, тренер-викладач

На фото: (зліва направо) чемпіони громади з тенісу – Богдан Кучарський, Денис Повх, Ігор Щербаков, Діана Шиманська.

P.S. Наступні змагання з тенісу на першість Новороздільської громади відбудуться в лютому, приурочені до Дня пошанування Героїв Небесної Сотні.

Схожі повідомлення

14 жовтня – панахида за загиблими захисниками України

admin2

«Борцям за волю» пасує вишиванка

admin2

Віват, Академіє футболу «Розділля»!

admin2

Генератори для дитячого садочку і клубок добрих справ роздільського «жіночого батальйону»

admin2

Привіт всім! Мене звати Лапка і 6 днів тому мене знайшли на вулиці…

admin3

28 серпня – Березинські фестини

admin2

Залишити коментар