16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Як мешканцям скористатися додатком «Дія»: покроково

Інформує заступник головного лікаря Новороздільської міської лікарні Ірина КРИЖАНІВСЬКА:

– Насамперед, важливо уточнити, що на даному етапі ми вакцинуємо пацієнтів  віком 80 років і більше, працівників Управління соціального захисту населення та працівників аптек. Також важливо повідомити, що у кожному  флаконі зберігається 10 доз вакцини, які підлягають використанню. У процесі вакцинації вказаної категорії пацієнтів може виникнути ситуація (що відбувається доволі часто), коли у останньому флаконі під час щеплення залишається більше однієї дози вакцини, а усі особи даної групи населення  вже у день проведення щеплення провакцинувалися, то тільки у цьому випадку ми можемо щепити залишковими дозами  громадян інших категорій, які зареєструвалися у додатку «Дія» як бажаючі вакцинуватися.

 Процедура повідомлення таких осіб наступна: сімейний лікар інформує по-мобільному зареєстрованого на вакцинацію пацієнта про те, що в ході щеплення мешканців є залишкова доза вакцини, тож він може прибути у лікарню, щоб пройти процедуру щеплення. Власне, така логістика процесу.    

Тепер про те, як скористатися додатком «Дія». Мешканцям нашої громади, зокрема, тим,  хто бажає провакцинуватись, слід звернутись  у телефонному режимі до свого сімейного лікаря. А вже сімейний лікар вносить вказану інформацію  у нашу лікарняну  програму  «Доктор Енекс», у якій  є окремий додаток «Вакцинація». Власне, у ній відкривається додаток  модульної реєстрації   «Дія»  і ми бачимо, хто зареєструвався на вакцинацію. До слова, цей  реєстр, який розробили Міністерство охорони здоров’я і Державна служба здоров’я України  – один з найкращих в Україні.

Далі, коли підходить етап вакцинації категорій населення, до якої входить дана особа,  ми інформуємо про це пацієнта, який бажає щепитися «антиковідною» вакциною, на який день та котру годину він має прийти на вакцинацію. У інших випадках вказана процедура відбувається так, як описано вище.

Схожі повідомлення

Новороздільський ДРАЦС про демографічну статистику у 2021, 2011, 2001-му…

admin2

Заслужена нагорода і вдячність отцю Дам’яну

admin2

Рятувальники Стрийщини планово відвідали Новороздільську територіальну громаду

admin2

Спогад про останню зустріч з полеглим Героєм України Андрієм МЕЛЬНИЧУКОМ

admin3

Звернення сесії Новороздільської міської ради – закрийте небо над Україною

admin2

Пластова мандрівка на Ілівські Печери, присвячена 104-й річниці Листопадового Чину

admin3

Залишити коментар