16.5 C
Lviv
10.12.2023
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ. Загальноміська толока

За п’ятницю, 24 березня, наше місто стало більш чистіше і охайніше.

Звичне весняне пробудження і потреба у “генеральному прибиранні” зробили свою справу.

Працівники численних установ, організацій вийшли принаймні прибрати територію навколо своїх приміщень. Звісно, весняне прибирання ще триватиме. Але гарний почин, напередодні католицького Благовіщення, яке світ відзначатиме завтра, 25 березня, дав хороший старт.

Участь в прибиранні Набережної та території навколо автостанції взяло близько 100 осіб. Також свою територію прибирали колективи та установи громади. Міський голова дякує кожному мешканцю, хто долучився, щоб зробити громаду чистішою, громадським організаціям, внутрішньопереміщеним особам, спільноті Підслухано, Міжнародному Фонду Охорони Здоров’я та Навколишнього Середовища “Регіон Карпат” NEEKA за наданий інвентар та участь в толоці.

Хто зробив фотографії, хто не захотів, але, запобігаючи уже традиційним для новороздільців іронізуванням на кшталт “це звичайна робота комунальників” чи “нема чого піаритися”, слід зрозуміти – і соромитися роботи, на благо міста, ніяк не потрібно.

Території прибрали, задоволення від спільної праці отримали – плани на наступні проблемні місця господарки попутньо склали.

“Поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від рашистської нечисті – працівники МБК “Молодість” долучившись до традиційної ЗАГАЛЬНОМІСЬКОЇ ТОЛОКИ, наводили лад довкола своєї установи! Ми продовжуємо дотримуватись доброї української традиції – великого спільного прибирання! Бо ми, як добрі господарі, знаємо, що кожне місто, містечко, село повинні бути чистенькими, охайними і затишними! Це ж чудово – коли довкола чисто та затишно!- поділилися працівники культури, висловивши спільну думку усіх, хто долучився до загальноміської толоки.

Сподіваємося, до доброї традиції долучаться мешканці будинків, працівники установ і підприємств, загалом, уся громада …

Давайте дбати про чисте довкілля разом!

Толока на території Народного дому смт. Розділ

Схожі повідомлення

Увага! Завтра, 29 серпня, орієнтовно о 11:00 зустрічаємо в Новому Роздолі ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ Дмитра БРАТИНУ

admin3

“Планета мрій” – призер обласного конкурсу

admin2

Зіграй у шахи-шашки – допоможи придбати тепловізор !!!

admin2

Пам’яті колеги – Галини Степанівни ФІЛІП’ЮК

admin3

Кубок Львівської області -2023: дещо про нинішнього суперника ФК “Новий Розділ” – команду ФК “Мостиська”

admin3

Щодня працівники Новороздільської ТЕЦ роблять усе можливе, щоб новий опалювальний сезон в місті розпочався вчасно та пройшов без значних аварій

admin3

Залишити коментар