16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ. Загальноміська толока

За п’ятницю, 24 березня, наше місто стало більш чистіше і охайніше.

Звичне весняне пробудження і потреба у “генеральному прибиранні” зробили свою справу.

Працівники численних установ, організацій вийшли принаймні прибрати територію навколо своїх приміщень. Звісно, весняне прибирання ще триватиме. Але гарний почин, напередодні католицького Благовіщення, яке світ відзначатиме завтра, 25 березня, дав хороший старт.

Участь в прибиранні Набережної та території навколо автостанції взяло близько 100 осіб. Також свою територію прибирали колективи та установи громади. Міський голова дякує кожному мешканцю, хто долучився, щоб зробити громаду чистішою, громадським організаціям, внутрішньопереміщеним особам, спільноті Підслухано, Міжнародному Фонду Охорони Здоров’я та Навколишнього Середовища “Регіон Карпат” NEEKA за наданий інвентар та участь в толоці.

Хто зробив фотографії, хто не захотів, але, запобігаючи уже традиційним для новороздільців іронізуванням на кшталт “це звичайна робота комунальників” чи “нема чого піаритися”, слід зрозуміти – і соромитися роботи, на благо міста, ніяк не потрібно.

Території прибрали, задоволення від спільної праці отримали – плани на наступні проблемні місця господарки попутньо склали.

“Поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від рашистської нечисті – працівники МБК “Молодість” долучившись до традиційної ЗАГАЛЬНОМІСЬКОЇ ТОЛОКИ, наводили лад довкола своєї установи! Ми продовжуємо дотримуватись доброї української традиції – великого спільного прибирання! Бо ми, як добрі господарі, знаємо, що кожне місто, містечко, село повинні бути чистенькими, охайними і затишними! Це ж чудово – коли довкола чисто та затишно!- поділилися працівники культури, висловивши спільну думку усіх, хто долучився до загальноміської толоки.

Сподіваємося, до доброї традиції долучаться мешканці будинків, працівники установ і підприємств, загалом, уся громада …

Давайте дбати про чисте довкілля разом!

Толока на території Народного дому смт. Розділ

Схожі повідомлення

Наша “Веселка” посіла тричі найвищу сходинку танцювального п’єдесталу

admin2

Стільсько…. Матеревбивство… І знову оковита…

admin2

Данило КИЧ – баскетболіст у складі молодіжної збірної України

admin2

Заступник командира полку “Азов” “Калина” – наш земляк з Миколаєва. Розповідь мами Святослава Паламара.

admin2

Проєкт парку біля озера на Набережній: реалії та вигадки

admin2

У суботу поспішайте на тренування в Академію футболу

admin2

Залишити коментар