16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

Волейболістки Новороздільської ДЮСШ зайняли на турнірі у Польщі ІІ місце, підтвердивши, що 2022-й вони завершують у чудовій  формі

Звісно, цьогорічна  лютнева геноцидна агресія Росії проти України внесла суворі корективи у всі сфери життєдіяльності, зокрема, і спортивну. Утім, навіть за таких обставин славне досягненнями відділення волейболу Новороздільської ДЮСШ провадить підготовку юних спортсменок на високому рівні. Про це свідчать успішні виступи новороздільчанок у змаганнях 2022-го, у  яких вони взяли участь.

І можна собі тільки уявити, як вони усі зраділи, коли дізналися, що вони братимуть участь в польсько – українському Фестивалі волейболу.Тож тренування напередодні поїздки у Польщу вони відпрацьовували особливо старанно, а їхній відомий і вкрай досвідчений  тренер Сергій Краснопольський тільки додавав деякі свої особливі «штрихи».

І ось довгожданий день від’їзду в Польщу, а далі три напружених дня змагань, впродовж яких новороздільчанки перемагали  своїх ровесниць, неочікувано спіткнувшись лиш раз. Так з рук і вислизнули «золоті» медалі переможців, оскільки наша команда посіла ІІ місце.

Докладніше про польсько – український Фестиваль волейболу Poland Wilkу репортеру розповів учасник поїздки, президент волейбольного клубу «Роздільчанка».

 Традиційно перше запитання до пана Михайла стосувалося, де саме і хто брав участь у міжнародному турнірі.       

-З 14 по 18 грудня дівчача команда волейболісток Новороздільської ДЮСШ брала участь в польсько – українському фестивалі волейболу, який проходив в гміні Гізічко (Gizsscko) (Вармінсько – Мазурське воєводство, Польща). В турнірі загалом взяли участь 6 школярських спортивних команд на паритетних засадах – три команди представляли Польщу (одна з Варшави та дві з міста Гізічко) , три – Україну (Новороздільська, Трускавецька та Львівська ДЮСШ). Впродовж трьох днів  юні волейбольні дружини у впертому суперництві змагалися за перемогу на Фестивалі волейболу. Напружений графік вимагав чималих фізичних зусиль і витривалості, адже кожній команді довелося зіграти по 5 ігор, але на те він і спорт, аби уперто долати труднощі, загартовуватися від турніру до турніру, від матчу до матчу і досягати все кращих результатів.

У цьому сенсі команда Новороздільської ДЮСШ, яку тренує знаний, я б сказав знаменитий тренер з волейболу Сергій Краснопольський, а також тренер (до речі, колишня вихованка Сергія Миколайовича) Ольга Роман , продемонструвала і відмінну гру, і волю до перемоги. Зокрема, наші волейболістки здобули чотири перемоги, в тому числі здолали опір і найсильнішої команди з Варшави, проте, на жаль, можливо дещо недооцінивши суперниць з провінційного містечка, поступилися дівчачій команді з міста Гізічко.  І таким чином, в підсумку здобули 2 місце.

Що ж, такий високий  результат вартий похвали, тож вітаємо і тренерів, і їхніх підопічних з «сріблом». До речі, як оціните організаційний рівень Фестивалю волейболу у Польщі, умови перебування учасників турніру у Гізіцко?

-Однозначно найвищим балом. А найавторитетнішою оцінкою  вважаю відгуки про участь у змаганнях у Польщі команди волейболісток нашої ДЮСШ, які по приїзді у Новий Розділ на запитання тренерів, чи поїхали б вони у Гізічко ще раз, якби була така можливість, в один голос відповіли: « Було супер, поїдемо хоч  завтра!».

 Додам, що організатором поїздки на польсько – український турнір був волейбольний клуб «Роздільчанка», а представляли команду Нового Роздолу у Польщі виключно юні спортсменки Новороздільської ДЮСШ на чолі з тренером Сергієм Краснопольським та другим тренером  Олею Роман. До речі, її донечка Олеся була наймолодшою учасницею не тільки у складі нашої команди, а й серед усіх волейболісток шести команд.

Скажу кілька об’єктивно приємних слів і про організаторів Фестивалю волейболу з польської сторони. Зокрема, у місті, де проходив турнір, діє потужний спортивний Центр підготовки олімпійського резерву з відповідними умовами для тренувань (до прикладу, у одному залі розташовано три волейбольних майданчики, де одночасно можуть відбуватися ігри). Так само передбачено комфортні побутові умови для проживання спортсменів та відпочинку. 

Продуманим був і комплект нагород для переможця та призерів турніру. Зокрема, команда Новороздільської ДЮСШ як володарка «срібла» була нагороджена відповідним дипломом, сертифікатом,  кубком і медалями. А ще кожному учаснику нашої команди було подаровано синьо- жовті футболки.

Звісно, на турнірі звучала тема російсько – української війни, організатори висловлювали солідарність і підтримку Українській державі, яку хоче знищити варварська росія, розпочавши 24 лютого геноцидну агресію. На знак польсько – української єдності у спільному спротиві окупантам  з учасниками змагань було зроблено спільну світлину з синьо –жовтими та біло – червоними барвами українського та польського прапорів.

І наостанок: польська сторона розглядає можливість проведення схожого турніру і в наступному році. Так що можливо висловлене побажання юних волейболісток Новороздільської ДЮСШ взяти участь у турнірі в Польщі збудеться…

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

ДП “Благоустрій” – звіт за 2022 рік

admin2

І знову про деякі «вузькі місця»  благоустрою нашого міста

admin3

У неділю КСК “Берездівці” з рахунком 2:1 перемогли ФК “Березина”

admin3

Наш земляк Роман ТРУХИМ нагороджений почесною відзнакою 128-ї Окремої гірсько – штурмової Закарпатської бригади

admin3

Управління соціального захисту м. Новий Розділ – 20 років, 7 приміщень, 13 проєктів і кінцева мета – центр громади

admin2

Орієнтовний графік вимкнення електропостачання на 24 листопада, починаючи з 10.00 год.

admin3

Залишити коментар