16.5 C
Lviv
01.03.2024
Новороздільська ОТГ

Із смутком повідомляємо: вперше з часу заснування  «Вісник Розділля» відмовився від передплатної кампанії на 2023 рік. Причина – фінансові труднощі редакції

Звернення до передплатників та читачів міської газети

У понеділок, 19 грудня, у газетярів, окрім свята Миколая-Угодника, був ще один привід відзначити цей день. У біографії «Вісника Розділля» він знаковий, оскільки саме 19 грудня 1990 року вийшов перший пілотний випуск першої у Новому Роздолі міської газети.

Як завжди, редакційну «літучку» розпочали із згадки про той далекий радісний день. І як завжди, Віра Власюк, натепер єдина журналістка з сущого  редакційного колективу, котра брала участь у творенні і виході першого номера газети, згадувала нюанси  вікопомного дня. Мимовільна  ностальгія за тим світлим періодом у історії «Вісника» викликала  у газетярів щемні емоції, а також  спогади про енергійного засновника газети, першого редактора  Василя Кіндрацького, згодом підприємця і голову Миколаївської РДА, який  травні 2015 року загинув смертю хоробрих у складі добровольчого батальйону ОУН.

Згодом, привітавши самі себе із 32-річчям «Вісника Розділля», звикло спланували номер газети на 23 грудня і прийняли рішення підготувати вказане звернення і повідомити, що передплата на 2023 рік вимушено, дай Бог, тимчасово, згортається до кращих часів.

 Отже, вперше за 32 роки існування часопису містяни, які передплачували міську газету на кожен наступний рік у відділеннях «Укрпошти», вже не зможуть цього зробити. Дуже й дуже вибачаємося перед ними за такий гіркий передноворічний «передплатний» сюрприз. Знаємо, що серед них є чимало читачів «ВР», які ретельно передплачували міську газету з 1990 року, тож уявляємо, як їм боляче читати це звернення. Ще раз вибачте, шановні містяни, що через фінансові труднощі колектив редакції вимушено згортає передплату часопису.

Утім, незважаючи на вказані проблеми, «Вісник Розділля» таки  виходитиме у світ у наступному році. Мешканці міста та громади можуть придбати газету у наших розповсюджувачів, які реалізують міський часопис за такими адресами: старий ринок, магазин «Галантерея» (пр. Шевченка, 14), «стара пошта» (відділення «Укрпошти» по вул. Яворницького, 9), магазин «Янтар» біля маркету «Сім23» (пр. Шевченка, 16),  біля аптеки «3І» («китайська стіна», пр. Шевченка, 32), магазин «Продуктова крамниця» (підприємець Володимир Залуцький)  у  Берездівцях, магазин промислових товарів підприємця Ольги Пшенички у смт. Розділ.

Також «Вісник Розділля» можна передплатити у редакції газети (вул. Грушевського, 37, перший поверх адміністративного приміщення КП «Розділжитлосервіс») з умовою, що забирати свіжі примірники мешканці будуть у приміщенні редакції.

Вартість передплати газети «Вісник Розділля»:

1 місяць – 34 грн

3 місяці – 102 грн

6 місяців – 204 грн

 1 рік – 408 грн.  

А поки що у поті чола завершуймо намічене на рік, що минає, і з надією сподіваємося, що рік грядущий буде для нашої громади, наших сімей та родин успішнішим і сприятливішим, а для нашої Держави Україна – ПЕРЕМОЖНИМ!

Іван БАСАРАБ

На фото: Ярослав Джавала – постійний читач “Вісника Розділля” з часу заснування міської газети

Схожі повідомлення

Ікона – дар Божий

admin2

Фотофакт: Калабані, калабані, де не глянь – калабані….

admin3

У неділю – звіт міського голови

admin2

“Фенікс” – на ярмарку у Гранки-Кутах

admin2

Благоустрій на Набережній

admin2

26 липня Новий Розділ з робочим візитом відвідала делегація з Ленчинського повіту (Польща)

admin3

Залишити коментар