16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Дитячі мрії … в інтерпретації Галини Приріз

Лялькова забавлянка “Зайчикові мрії” – чергова зреалізована мрія, яка є її і життям і захопленням, і частково роботою – Галина Василівна Приріз, директор КЗ “Публічні бібліотеки” Новороздільської міської ради, дуже креативно підходить до своєї бібліотечної справи. І вишукує повсюди оті ляльки-персонажі, моделює дитячі діалоги, розширює тематику казок.

Саме там і народився міні ляльковий театр, який щораз міняє тему вистави, лялькових героїв, лише автор той самий – Галина Василівна. І бібліотекар Надія Пелющак – незмінний актор.

Ось і вчора, 20 грудня, дебют лялькової забавлянки відбувся у дитячому садочку с. Березина “Струмок” і в Молодіжному центрі с. Березина. У планах – відвідати усі дошкільні навчальні установи громади, бібліотеки для дітей. Хоча, слід відзначити, кожна вистава – це як дебют, адже актори імпровізують на ходу, не просто говорячи устами ляльок, але проводять з малечею вікторини, загадують загадки, грають різні ігри, вручають даруночки-сюрпризи і дарують неймовірну радість, щастя і добро і діткам і педагогам. .

Взагалі перша прем’єра цієї дитячої лялькової вистави-забавлянки відбулася в бібліотеці в Ходорові, де бібліотекарі і методисти, зокрема, методистка зі Львова Люба Сташко провели “Методичне перехрестя”, на якому ділилися досвідом, зокрема, у ракурсі дитячих вистав. А тут новороздільським бібліотекарям ой є чим поділитися.

“Які емоції, які класні діти, які щасливі обличчя, які здивовані оченята” – тішилися бібліотекарі. А вже враження малечі читалися на їх усміхнених личках. І злітала у небеса спільна мрія усіх присутніх – Нехай буде Мир! Нехай Україна отримає Перемогу!

Схожі повідомлення

Новий Розділ знову проводжає Героя у засвіти!

admin2

«Щаслива християнська сім’я – запорука майбутнього України»

admin2

Макс -віртуальний помічник Новороздільського професійного ліцею

admin2

ІХ Меморіал пам’яті Андрія Баля з футболу: підсумки

admin2

Новороздільський відділ Стрийської філії обласної служби зайнятості інформує:

admin3

Свято наближається…

admin2

Залишити коментар