16.5 C
Lviv
17.06.2024
Новороздільська ОТГ

Дитячі мрії … в інтерпретації Галини Приріз

Лялькова забавлянка “Зайчикові мрії” – чергова зреалізована мрія, яка є її і життям і захопленням, і частково роботою – Галина Василівна Приріз, директор КЗ “Публічні бібліотеки” Новороздільської міської ради, дуже креативно підходить до своєї бібліотечної справи. І вишукує повсюди оті ляльки-персонажі, моделює дитячі діалоги, розширює тематику казок.

Саме там і народився міні ляльковий театр, який щораз міняє тему вистави, лялькових героїв, лише автор той самий – Галина Василівна. І бібліотекар Надія Пелющак – незмінний актор.

Ось і вчора, 20 грудня, дебют лялькової забавлянки відбувся у дитячому садочку с. Березина “Струмок” і в Молодіжному центрі с. Березина. У планах – відвідати усі дошкільні навчальні установи громади, бібліотеки для дітей. Хоча, слід відзначити, кожна вистава – це як дебют, адже актори імпровізують на ходу, не просто говорячи устами ляльок, але проводять з малечею вікторини, загадують загадки, грають різні ігри, вручають даруночки-сюрпризи і дарують неймовірну радість, щастя і добро і діткам і педагогам. .

Взагалі перша прем’єра цієї дитячої лялькової вистави-забавлянки відбулася в бібліотеці в Ходорові, де бібліотекарі і методисти, зокрема, методистка зі Львова Люба Сташко провели “Методичне перехрестя”, на якому ділилися досвідом, зокрема, у ракурсі дитячих вистав. А тут новороздільським бібліотекарям ой є чим поділитися.

“Які емоції, які класні діти, які щасливі обличчя, які здивовані оченята” – тішилися бібліотекарі. А вже враження малечі читалися на їх усміхнених личках. І злітала у небеса спільна мрія усіх присутніх – Нехай буде Мир! Нехай Україна отримає Перемогу!

Схожі повідомлення

Відкриття новорічної ялинки відбулося цікаво і феєрично. Навіть «Баба Яга» не завадила гарному настрою присутніх. А ще – наша ялинка бере участь у конкурсі «Найкраща ялинка Львівщини -2022»

admin3

Березень – дати та події в Новороздільській громаді

admin2

У Новому Роздолі на рушничок щастя стали військові

admin2

Графік проведення панахид на могилах новітніх Героїв у Новороздільській ТГ:

admin3

Конкурс творчих робіт до Дня Незалежності у Новороздільській громаді організувала УГП

admin2

Чи задумувались ви над тим, чи можна було відвернути цю страшну війну, в якій гине цвіт нашої нації?…

admin3

Залишити коментар