16.5 C
Lviv
15.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Жахлива смерть у ДТП: спочатку збитого автівкою 48-річного пішохода відкинуло на зустрічну смугу, де його переїхала вантажівка

У Стрийському районі внаслідок ДТП загинув 48-річний чоловік – поліцейські проводять розслідування.

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області, дорожньо- транспортна пригода сталась 9 грудня близько 18.20 на автодорозі «Київ-Чоп» в одному з сіл Стрийського району.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «БМВ», 23-річний житель міста Сколе, скоїв наїзд на пішохода – місцевого мешканця віком 48 років. Після наїзду чоловіка відкинуло на зустрічну смугу, де він потрапив під колеса вантажівки «Вольво» з напівпричепом під керуванням 30-річного жителя Трускавця.

Від отриманих травм пішохід помер на місці події. Також попередньо встановлено, що він переходив проїзну частину у невстановленому місці.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Поліція Львівщини застерігає – в темну пору доби, на мокрій та слизькій дорозі, усі учасники дорожнього руху – водї транспортних засобів та пішоходи, повинні бути максимально обережними та уважними. Водії – не перевищуйте безпечну швидкість. Пішоходи – переходьте проїзну частину лише у призначених для цього місцях та майте на одязі світлоповертаючі елементи.

Схожі повідомлення

Поліцейський врятував немічних людей на пожежі

admin2

Нічого святого: 22-річний мешканець Самбірщини обкрадав церкви

admin2

Жидачів проводжатиме Героя

admin2

Біля Тростянця перекинувся “Форд”

admin2

Фестивалю Небу ХАЙ бути !!!!

admin2

Телефонна «гаряча лінія» Фонду соціального захисту людей з інвалідністю – телефонуйте з приводу забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

admin2