16.5 C
Lviv
10.06.2023
Новороздільська ОТГ

Ярина Яценко отримала подяку на Форумі місцевого самоврядування

9 грудня у Львові пройшов форум місцевого самоврядування.

Не святкування, як “бачать” його окремі коментатори, а ділові зустрічі, поділ досвідом і спільне вирішення викликів, які щораз постають перед місцевими громадами і місцевою владою.

Безліч цікавих дискусій відбулись між депутатами Верховної Ради, місцевих рад та головами громад. Проводилися робочі панелі з міжнародними партнерами, експертами та управлінцями – отримані знання мають трансформуватися у практичні проекти для Львівщини. Для громад є вкрай важливою підтримка міжнародних партнерів та донорських організацій: вони створюють заходи та проєкти – від інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громади до створення стретегій розвитку громад.

У час війни Львівщина є потужним соціальним та економічним тилом України. Дискусія із народними депутатами про бюджетні питання, енергетичну безпеку, децентралізацію, розвиток громад і територій спільно із представниками місцевого самоврядування — є обов’язковою для планування майбутніх перспектив.

Нові виклики щодо того, як жити далі, постають чи не щодня, тож влада має мати готові відповіді на чимало питань, які і обговорювали при зустрічах.

Найкращих працівників місцевого самоврядування Львівщини за результатами праці в 2022 році відзначили нагородами на Форумі місцевого самоврядування. Подяки голови Верховної Ради України отримали міський голова Городка Володимир Ременяк та селищний голова Борині Михайло Шкітак. Нагороди Львівської обласної ради отримали міський голова Сколе Микола Романишин, селищний голова Поморян Степан Бузановський, міський голова Добромиля Петро Куляс, міський голова Сокаля Сергій Касян, міський голова Новояворівська Володимир Мацелюх, селищний голова Щирця Олег Василишин, міський голова Червонограда Андрій Залівський і єдина жінка – міський голова Нового Роздолу Ярина Яценко.

Під час привітання колег голова Львівської обласної ради Ірина Гримак наголосила на великій відповідальності кожного за безпеку та добробут мешканців, за наповнення і ефективне використання бюджетів, розвиток соціальної та інші сфер життя громад.

Ці відзнаки — це вираз глибокої пошани та вдячності за їхню працю, а також мотивація невтомно працювати далі для країни, Львівщини, кожної громади, кожної української родини.

Схожі повідомлення

Згадаймо у своїх молитвах тих, хто не зможе цього року повечеряти за одним столом зі своїми рідними

admin3

Де межа людської гідності? Відеоспостереження за місцевими злодюжками…

admin2

Дивна «точка» на сходах поруч з аптекою «3і»: подейкують, що тут реалізують алкогольні вироби невідомого походження та цигарки?

admin3

Збір на Mavic для воїна-земляка

admin2

Наперекір війні: танцювальне свято на сцені МБК “Молодість”

admin2

«Нафтогаз Тепло» звертається до споживачів

admin2

Залишити коментар