16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Браво! Новороздільській громаді спільно з партнерами вдалося досягнути успіху – отримати грант!

З приємного! Ділимося наприкінці року люксичним грантом від House of Europe, реалізованої БФ «Спадщина.УА» для Новороздільськоі громади! – емоційно і радісно повідомляють у Фейсбуці Ганна Гаврилів з Яриною Яценко.

Наприкінці 2021 року ми мали велику приємність стати одними із грантоотримувачів Інфраструктурного гранту #4 від Культурного центру «Гете – Інститут» під майже діджитальною назвою

#Мандри_Роздільські 2.0.

Проект (чи радше програма / концепція / стратегія) #Мандри_Роздільські був розроблений спільно БФ «Спадщина.УА» та Новороздільською ТГ і мав на меті системний розвиток культурно-туристичного потенціалу регіону Розділля шляхом реалізації в 2021-2023 рр. на зразок #Мандрів_Сокільських, котрі ми в 2019 році сформували спільно з Бібрською ОТГ довкола «Сокола» Бібрецького, і який дав добрячий поштовх то розвитку системного регіонального туризму в бібрському регіоні.

Так от, оцей #Мандри_Роздільські мав такі складові:

1.0 (Мережа туристичних маршрутів, розвиток подієвого туризму, активізація культурно-громадського життя громади);

2.0 (Оргзабезпечення для якісного втілення проектів 1.0);

3.0 (Розвиток інфраструктури та «тверді» проекти на користь об’єктів культурної та природної спадщини регіону);

4.0 (Музей Сірки – проект, присвячений 75-літтю від заснування містоутворюючого підприємства Н.Роздолу «Сірка»)

Так от, завдяки House of Europe ми змогли почати втілювати #Мандри_Роздільські 2.0 і з їх допомогою закупили бомбезне обладнання та меблі для організації культурних, освітніх та громадських заходів в приміщеннях та на свіжому повітрі на Розділлі на загальну суму 298,5 тис.грн.

Зокрема, було придбано сабвуфер, радіосистему, акустичну систему (2 шт), мікшерний пульт, вокальний мікрофон (4 шт), проектор та проекційний екран, мультифункціональний пристрій, ноутбук, меблі – різнокольорові розкладні стільці, крісла-мішки тощо.

Всі ці засоби сьогодні ефективно і майже у щоденному вжитку використовують Молодіжний центр села Березина, ГО «Пласт Новий Розділ», ініціативи Новороздільськоі міської ради, ну а з весни дуже мріємо запустити в громаді низку вуличних подій від «Спадщина.UA» та Нвродного дому Роздолу, а також кінопокази DocuDAYS в «СТАРІЙ ШКОЛІ» в Роздолі.

Над проектом працювала команда з 4 дівчат: БФ «Спадщина.УА» та господиня «Старої Школи» Ганна Гаврилів (смт Розділ), замісник Голови Новороздільської ТГ з гуманітарних питань Ольга Ганачевська (Новий Розділ), Голова МГО «Станиця Новий Розділ Пласту» Софія Садова (Новий Розділ), директор КП «Молодіжний центр» (с.Березина).

Зі свого боку дуже щиро дякую за терпіння представникам грантодавця Віталію Бублику та Вірі Манолі.

Дякуємо House of Europe, що підтримуєте культурні та освітні ініціативи українських громад ??

Новороздільська територіальна громада

Новороздільська міська рада

Пласт – Новий Розділ

КЗ “МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР”

СТАРА ШКОЛА / OLD SCHOOL

Схожі повідомлення

В Новому Роздолі стартував опалювальний сезон

admin3

Українців закликають 8 і 9 травня не ігнорувати сигнали тривоги

admin2

Вечір пам’яті жертв голодомору – біля пам’ятника Шевченкові

admin2

Перед світанком невідомі 2 пси загризли свійських курей господаря Івана Синявського із с. Станківці. І не втекли з подвір’я навіть тоді, коли побачили поліцейських

admin3

Станківці-Тужанівці: Роман СОМИК і плеяда станківецьких художників

admin2

Надійка БАСАРАБ: “Наша чергова волонтерочка вже мчить у Бахмут! Спасибі безмежно усім, хто долучився!”

admin3

Залишити коментар