16.5 C
Lviv
30.05.2024
Україна

Найкращі працівники місцевого самоврядування Львівської області у 2022 році

Найкращих працівників місцевого самоврядування Львівщини за результатами праці в 2022 році відзначили нагородами на Форумі місцевого самоврядування.

Про це йдеться у дописі міського голови Нового Роздолу Ярини Яценко на своїй фейсбук- сторінці з посиланням на інформацію голови Львівської обласної ради Ірини Гримак.

Подяки голови Верховної Ради України Руслана Стефанишина отримали міський голова Городка Володимир Ременяк та селищний голова Борині Михайло Шкітак.

Нагороди Львівської обласної ради отримали:

міський голова Сколе Микола Романишин,

селищний голова Поморян Степан Бузановський, міський голова Добромиля Петро Куляс, міський голова Сокаля Сергій Касян, міський голова Новояворівська Володимир Мацелюх, селищний голова Щирця Олег Василишин, міський голова Нового Роздолу Ярина Яценко, міський голова Червонограда Андрій Залівський.

Під час привітання колег я наголосила на великій відповідальності кожного з них за безпеку та добробут мешканців, за наповнення і ефективне використання бюджетів, розвиток соціальної та інші сфер життя громад.

Ці відзнаки — це вираз глибокої пошани та вдячності за їхню працю, а також мотивація невтомно працювати далі для країни, Львівщини, кожної громади, кожної української родини.

З такими менеджерами та патріотами ми обов’язково переможемо!

Схожі повідомлення

Вибираємо ручний пилосос для будинку

admin

Його більше немає

admin3

Медведчук звернувся до Зеленскього і Путіна з проханням обміняти його на захисників і мешканців Маріуполя.

admin3

Секрети виграшу на ігрових автоматах

admin

Чорнобаївка – 11:0, аеродром Мелітополя впевнено наздоганяє – 4:0, – Арестович повідомив, що ЗСУ вчергове вдарили по окупантах

admin3

Річниця весілля — який букет купити коханій дружині

admin

Залишити коментар