16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Мені ніхто нічого не винен
Америка не винна мені ракети. Ізраїль – ППО. Німеччина -танки. Англія – САУ. Туреччина – дрони. Країни Прибалтики – зброю. Польща – підтримку…

Це я винен.

Своїм дітям, батькам, рідним. Усім тим, кого люблю і поважаю.

Саме тому – я тут. До кінця. Сподіваюся, до кінця війни, а не власного.

Хоч і бачу, що з кожним днем це стає все більш безперспективно. Чому? Бо нічого нас не вчить. Країна охоплена війною, і все одно поділена на табори, які ненавидять одне одного більше, ніж агресора.

Принаймні, я для себе визначився, що попри будь-що, не зважаючи на те, хто зараз “гетьман” – я маю робити все… навіть, трошки більше, ніж все, аби віддати свій борг дітям, батькам, рідним, тим кого люблю, бо вони і є – Моя Країна.

А потім буде Чорна Рада, Santa

Володимир РЕГЕША, командир добровольчого батальйону “Санта”

Цензор.НЕТ, розділ “Блоги”, джерело: https://censor.net/ua/b3384102

Схожі повідомлення

На Зміїному встановили Державний Прапор України. ФОТОрепортаж

admin3

По 100 тисяч премії за успішне ЗНО отримають 30 студентів: з них 6 – львівських

admin2

Поблизу Львова поліцейські затримали нетверезого водія, який на викраденому автомобілі смертельно травмував пішохода

admin3

ПЦУ спростувала міф щодо канонічності Московського патріархату

admin3

На Одещині затримали чоловіка з … 57 паспортами

admin2

Навіщо купувати набори для приготування пива?

admin