16.5 C
Lviv
07.12.2023
Стрийщина

Люди, які перебувають у складних життєвих обставинах, можуть отримати допомогу у всіх районах Львівщини

01 грудня 2022 року.

Кожен, хто живе на Львівщині і перебуває у складних життєвих обставинах, може безкоштовно отримати психологічну допомогу у консультативно-координаційних центрах, які з ініціативи Львівської ОВА розгорнули у всіх районах області.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА(ОДА).

За підтримки багатьох благодійних організацій, фондів, волонтерських спільнот, у центрах безкоштовно надають допомогу усім, хто цього потребує, в тому числі вимушеним переселенцям. 

Яскравим прикладом є робота ККЦ на Стрийщині. Нещодавно ВПО, які проживають на теренах Моршинської громади району отримали від БФ «NEEKA» гуманітарну допомогу. Допомогу надали 66 сім’ям. Видали: постіль, рушники, кемпінгові ліжка, матраци, кухонні набори та подушки.

Варто зауважити, що БФ «NEEKA» нещодавно підписав Меморандум про співпрацю з Львівської ОВА щодо допомоги ВПО.

Якщо у ВПО виникли питання — номер телефону ККЦ Стрийщини: 067-471-06-85 (графік роботи з 10:00 по 17:00 год). Також діє Гаряча лінія Львівської області для ВПО: 112. На Стрийщині ККЦ працює за адресою: м. Стрий, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.

Разом з тим, ККЦ активно працюють в інших районах. Наприклад, завдяки співпраці з міжнародними партнерами напередодні ВПО Дрогобиччини отримали близько 2 млн 500 тисяч гривень від Міжнародного Медичного Корпусу, який за добу зареєстрував понад 400 сімей для отримання фінансової допомоги. Близько 150 сімей – у Консультативно-координаційному центрі при Дрогобицькій РВА та решту у колективних прихистках ВПО Трускавецької громади. Кожна сім’я отримає 6400 гривень.

При відборі акцент робили на тих сім’ях, де є особи з інвалідністю, троє і більше неповнолітніх дітей, пенсіонери та неповні сім‘ї. Тому, на жаль, отримати допомогу змогли не всі охочі.

Загалом за весь період повномасштабного вторгнення вимушені переселенці з інших регіонів України змогли отримати у Дрогобицькому районі вже десятки мільйони гривень фінансової підтримки від таких міжнародних організацій, як ООН, «Людина в біді», “Binance”, «Право на захист».

Нагадаємо, шо в ККЦ можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо. ВПО може зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

Партнери ККЦ:

У Яворівському районі: Карітас СДЄ УГКЦ, HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україні, Шпиталь Шептицького, Première Urgence Internationale – Ukraine, IOM Ukraine, Данська рада у справах біженців / DRC, Благодійний фонд «Рокада», Благодійний Фонд «Карітас Жовква УГКЦ», People in Need Ukraine, Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».

У Золочівському районі: People in Need Ukraine, Норвезька рада у справах біженців в Україні – правова допомога, БФ Право на захист, Мальтійська служба допомоги, IOM Ukraine, Благодійний фонд «Рокада».

У Дрогобицькому районі: Карітас Борислав, People in Need Ukraine.

У Львівському районі: Благодійний фонд «Рокада», Бф Карітас, Première Urgence Internationale – Ukraine, Мальтійська служба допомоги, БФ «Право на захист», Данська рада у справах біженців, People in Need Ukraine.

У Самбірському районі: ГО «Територія АРТ «Разом легше», Мальтійська служба допомоги, Самбірська РО Товариства Червоного Хреста України.

У Стрийському районі: International Medical Corps, People in Need Ukraine, Première Urgence Internationale – Ukraine, Норвезька рада у справах біженців в Україні, Карітас Стрийської єпархії.

У Червоноградському районі: Première Urgence Internationale – Ukraine, Мальтійська служба допомоги.

Схожі повідомлення

Іван СОБКО: Закликаємо мешканців Львівщини відповідально поставитися до вакцинації

admin3

На Міжнародному турнірі з ММА переміг боєць зі Стрия Роман Меленевич!

admin3

Голова Стрийської районної ради Михайло ЛУЧЕЧКО привітав новороздільців з 70-річчям міста

admin3

У Стебнику чоловік обікрав будинок

admin2

ДТП неподалік села Дем’янка-Наддністрянська

admin2

Молитва за мир, долю та здоров’я людей з обмеженими фізичними можливостями у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у смт Розділ Новороздільської громади

admin3

Залишити коментар