16.5 C
Lviv
01.12.2023
Україна

Романтичний етикет текстових повідомлень

Щоб досягти успіху в сучасному світі знайомств, потрібно вміти розуміти повідомлення, знати правила етикету для СМС з романтичним підтекстом і вміти правильно інтерпретувати отриманий меседж.

Текстові повідомлення – це не тільки спілкування, а й спосіб показати, як відправник ставиться до одержувача, тому вміння “читати між рядків” буде дуже доречним.

Існує кілька ознак повідомлень, які молоді люди відсилають, коли зацікавлені в одержувачі і бажають справити на нього враження. Уміння розпізнавати такі меседжі і правильно на них відповідати значно збільшує шанси на подальший розвиток відносин.

Прийнято розрізняти класичні відповіді на симпатію, виявлену в повідомленні, і шаблони текстів, які слід уникати, щоб взаємно приємне й вигідне спілкування тривало.

1. Він пише в повідомленнях “Доброго ранку!”, “Доброго вечора” і “Солодких снів”

Ці обороти самі по собі не є маркерами симпатії, однак якщо повідомлення приходять регулярно вранці і ввечері з подібними оборотами, то це наштовхує на думку, що хлопець думає про одержувача постійно.

Бажання знати, що людина робить вранці і ввечері – явна ознака того, що одержувач повідомлень не байдужий їх відправнику.

Щоб відповісти взаємністю, відправнику, який симпатичний дівчині, слід не пропускати від нього листів і використовувати ввічливі звороти в мовленні, а за відсутності повідомлень протягом декількох днів самостійно написати адресату. Це дасть зрозуміти хлопцю, що його листи важливі так само, як і побажання. До речі, це не обов’язково можуть бути текстові повідомлення, а, наприклад, ось такі картинки: Доброго вечораСолодких снів.

2. Хлопець пише довгі повідомлення

Коли хлопець відправляє довгі і продумані повідомлення – це явна ознака того, що він хоче справити враження і одержувач йому не байдужий. Адже буває досить складно змусити себе перекинутися парою слів з людиною, яка неприємна.

Якщо хлопець витрачає багато часу на написання довгих повідомлень, то це свідчить про те, що йому подобається “говорити” з одержувачем і йому є що розповісти. А також про те, що він хоче зацікавити співрозмовника.

Щоб відповісти взаємністю людині, яка симпатична, і відправляє довгі повідомлення, можна запропонувати зустріч. Адже якщо людям приємно спілкуватися “текстом”, і вони один одного вже дізналися, то і незручного мовчання під час зустрічі може не бути.

До того ж хлопці часто бувають сором’язливі, щоб самостійно запропонувати зустрітися, тому немає нічого поганого в тому, щоб зробити перший крок.

3. Він пише повідомлення, щоб просто привітатися

Незважаючи на те що такі меседжі можуть бути далекі від романтичності, сам факт того, що хлопець прагне говорити щодня “Привіт!”, може свідчити про те, що він хоче справити враження або звернути на себе увагу.

Якщо людина приємна і з нею хочеться спілкуватися далі, слід дати зрозуміти, що панночка відчуваєте те ж саме. Адже розмова двох незнайомих людей, яким хочеться один з одним спілкуватися, може поступово їх зблизити.

4. Співрозмовник розповідає анекдоти і смішні історії

Сміх – потужний інструмент, що змушує співрозмовника симпатизувати оповідачеві і розташовує його до себе. Тож повідомлення протягом дня, спрямовані на те, щоб змусити одержувача посміхнутися чи сміятися – хороший знак і маркер ймовірності того, що відправник бажає справити враження.

Якщо хлопець симпатичний і його жарти смішні, слід, насолоджуючись ними, сміятися. За симпатії до хлопця з кульгавою дотепністю можна ввічливо посміхнутися або послати смайлик, бо правда може образити його. Якщо жарти хлопця і історії веселять і не ображають, а спілкування з ним приємне, то кращою реакцією буде сміх і посмішка, а в інших випадках рекомендується діяти за ситуацією.

5. Хлопець висловлює в тексті свої почуття

Чоловікам, зазвичай, складніше виражати емоції і почуття, оскільки під час виховання хлопчиків це не заохочується. Однак якщо хлопець все-таки поділився з одержувачем повідомлення тим, що для нього є важливим, чи тим, що він відчуває – це свідчить про те, що він довіряє одержувачу і цінує його думку.

Якщо людина розповідає про проблеми і йому можна допомогти порадою, то це слід зробити. В інших випадках достатньо просто слухати і виявляти розуміння, оскільки для людей, які симпатизують один одному така поведінка вважається нормою.

krainau.com

Схожі повідомлення

Увага! #COVID-19! На Львівщині працюють спільні мобільні групи для перевірки дотримання протиепідемічних обмежень, – повідомлення сайту поліції Львівської області

admin3

Львівщина: 9 грудня зафіксовано 575 нових випадків COVID-19

admin3

“Битва при Фермопілах” комбата “Карпатської січі” Олега Куцина

admin3

Квартира у Львові та будинок в Стрию. Яке майно має Оксана Марченко на Львівщині

admin3

Оренда яхт для дивовижних фотосесій

admin

Правоохоронці викрили схему переправляння громадян за кордон. Затримано 55-річного мешканця Дрогобиччини під час отримання від “ухилянта” 10 тис. дол. США

admin3

Залишити коментар