16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Галина Калінчук: про реалізацію успішних проєктів на Форумі з питань запобігання та протидії насильства,

У понеділок, 28 листопада у Жовкві відбувся ІІІ Форум з питань запобігання та протидії насильства, за участі більше як 80-ти педагогів, психологів та поліцейських, під гаслом: «ДІЙмо разом проти насильства».

Спікери говорили про розбудову системи реагування на насильство в громадах; про захист постраждалих у державному та неурядовому секторах, про покарання кривдника та превенцію насильства.

Одним із спікерів на заході виступила Галина Калінчук – начальник Управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради.

Галина Анатоліївна розповіла про можливості розширення надання соціальних послуг шляхом участі у різноманітних конкурсах та залученні міжнародних інвестицій, завдяки чому у нашому місті облаштували Центр денного перебування жінок, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі з кризовою кімнатою, кімнату сенсорної інтеграції, дитячу ігрову кімнату «Планета «Мрій» з сенсорною кабіною та ігровим лабіринтом, соляну кімнату та масажний кабінет, організували роботу в соціальній перукарні та соціальній швейній майстерні.

Схожі повідомлення

Прочищення “автодорівських” вулиць – нарешті….

admin2

На пам’ять про Героїв – дітям наших захисників

admin2

Міністерство освіти і науки України нагородило учительку Новороздільської ЗЗСО №4

admin2

Наше суспільство поділилось на більшість і меншість. У більшості війни немає, є – гульки, ювілеї… А є інший світ: війна, біль, смерть…

admin3

Спільнота “Ми разом” потребує підтримки для збільшення маскувальних сіток для потреб військовослужбовців

admin3

ФК “Новий Розділ” у товариському матчі розгромив СКК “Крупсько” – 6:1!

admin3

Залишити коментар