16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

Галина Калінчук: про реалізацію успішних проєктів на Форумі з питань запобігання та протидії насильства,

У понеділок, 28 листопада у Жовкві відбувся ІІІ Форум з питань запобігання та протидії насильства, за участі більше як 80-ти педагогів, психологів та поліцейських, під гаслом: «ДІЙмо разом проти насильства».

Спікери говорили про розбудову системи реагування на насильство в громадах; про захист постраждалих у державному та неурядовому секторах, про покарання кривдника та превенцію насильства.

Одним із спікерів на заході виступила Галина Калінчук – начальник Управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради.

Галина Анатоліївна розповіла про можливості розширення надання соціальних послуг шляхом участі у різноманітних конкурсах та залученні міжнародних інвестицій, завдяки чому у нашому місті облаштували Центр денного перебування жінок, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі з кризовою кімнатою, кімнату сенсорної інтеграції, дитячу ігрову кімнату «Планета «Мрій» з сенсорною кабіною та ігровим лабіринтом, соляну кімнату та масажний кабінет, організували роботу в соціальній перукарні та соціальній швейній майстерні.

Схожі повідомлення

Напередодні Дня захисників та захисниць України, в населених пунктах громади вшанували воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність нашої Держави

admin3

Розвадівські “гейзери”

admin2

Пошанування Івана Франка у Новому Роздолі

admin2

Головний тренер Андрій ГАРАПЦЬО, воротар Роман БІЛИЙ та нападник ФК “Новий Розділ” Руслан ОЛЕКСЮК – найкращі у третій лізі Львівської області у трьох номінаціях!

admin3

Генератори від меценатів Роздільському будинку-інтернату

admin2

Березина – толока триває

admin2

Залишити коментар