16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

“Ще вчора всі насміхалися з мене, що я на фронті, а я знаходжуся тут, щоб всім довести , що наша українська армія – це не робітничо – селянська! Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на “передку” – Луценко

Це вчинок, який достойний похвали, йдеться у редакційному вступі до публікації у інтернет – виданні Today 365: https://today365.info/. А далі – пряма мова відомого політика, громадського діяча, екс – прокурора України Юрія Луценка:

“У нашій роті близько 80 чоловік і серед них лише дві публічні особи . Тому вважати , що це якийсь політизований підроздiл , неможна . Серед нас є колишні працівники міліції , є полковники , є музиканти і будівельники , є навіть ті , хто сидів зі мною у Лук’янівському СІЗО , дуже багато ветеранів АТО , хто захищав Україну ще у 2014 році , є і народний герой , який знищив 7 танків . Ми всі різні .

Я ТУТ ПРИСУТНİЙ з декількох причин . Я тут для себе , бо всі 25 років в українській політиці виступав за європейську перспективу України і сьогодні битися за неï треба тут , на фронті . Я тут знаходжуся для того , щоб довести , що українська армія це не робітничо – селянська армія

Весь український народ , зокрема і колишні високопосадовці , мають бути тут на передньому плані . Бо єдність нації є двигуном до майбутньої перемоги .

Я тут для того , щоб вселяти оптимізм в тих , хТО може мене почути . Я точно знаю і гарантую , що Україна переможе !”

Юрій Луценко

Схожі повідомлення

Як вибрати пилосос для квартири?

admin

Транзитна декларація Т1: сутність, особливості та роль у міжнародній торгівлі

admin

Мова має значення! Або чому українці російськомовні?

admin2

Борошно: різновиди, сфера використання та критерії вибору

admin

Працівники прикордонної та митної служб із двома спільниками організували схему незаконного переміщення осіб за кордон. Відкрито кримінальні провадження

admin3

На першому засіданні Ради директорів у Львові обговорено організацію якісного харчування у школах

admin3