16.5 C
Lviv
06.12.2021
Україна

Вигідна покупка ехолоту Lucky в Україні

У великій за площею водоймищі риба може перебувати досить довго на уподобаному місці. Проте таких ситуацій характерний непостійний характер. Коли змінюється рівень води, вітер чи атмосферний тиск, змінюється температура води та сила течії це сприяє пошуку рибами більш прийнятних умов свого проживання. Тому видобуток треба шукати і в деяких ситуаціях подолавши чималі дистанції. Сучасні рибалки віддають перевагу приладам, санарам або ехолотам, метою яких є знаходження риб. Для цих приладів характерні різні характеристики та різні способи встановлення.

Основним призначенням даних пристроїв є вивчення рельєфу та особливостей дна. Також пристрої допомагають знайти рибу, визначити глибину її місцезнаходження, швидкість пересування і габарити видобутку. Особливою популярністю користується продукція від китайського виробника Lucky, яка зарекомендувала себе добре.

Ехолот Lucky – це гарне рішення за доступною ціною. На сьогоднішній день дані пристрої китайського виробництва не поступаються за функціональними характеристиками варіантів вищого цінового сегмента.

В асортименті виробника представлений широкий вибір:

ехолотів;
стаціонарних картплотерів ехолотів;
підводних відеокамер.
Спочатку торгова марка спеціалізувалася на виробництві невеликих портативних ехолотів з наявністю чорно-білих та дисплеїв та найпростішого функціоналу. Гідним зразком з даної категорії виступає ехолот Lucky ffw718 представлений у вигляді бездротової моделі.

Ехолот Lucky ffw718 є простим та надійним пристосуванням із поєднанням простоти, функціональності та надійного складання.

Для ехолота Lucky ffw718 характерні позитивні відгуки покупців. Пристосування визначає видобуток у воді, особливо якщо верхні або середні шари. Даної моделі, звичайно, не можна дати характеристику ідеального пристрою, тому китайські фахівці вдосконалять пристрої і вже випускають пристрої з наявністю кольорових екранів. Для функціонування приладу використовується випромінювач на кілька променів. Рибальські пристрої можна використовувати при температурному режимі від -20 до +40 градусів за Цельсієм. Для бездротових ехолотів характерна безперебійна робота як взимку, так і влітку.

Сучасні ехолоти Лаки, представлені на сайті optimys.com.ua, мають якісні температурні датчики, точним виміром глибини і характеризуються тривалою роботою акумулятора.

Схожі повідомлення

Безвісно зниклу чотирнадцятирічну мешканку Львівщини Катерину Шурдуб розшукали поліцейські у Києві

admin3

Поліцейські повідомили про підозри учасникам угруповання за озброєні розбійні напади, катування та вбивства людей у Львівській області

admin3

Демографічна криза в Україні – по всіх показниках

admin2

Мешканці Львівщини творять новітній словник: замінимо англіцизми українською…

admin2

За вчора, 20 вересня, на Львівщині зафіксували 518 нових випадків COVID-19

admin3

Готуємось переводити стрілки. ВР провалила скасування “літнього часу”

admin1

Залишити коментар