16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Слава Україні! Сьогодні у нашої артілі “Ми разом” новосілля!

Сьогодні, 19 листопада, наша волонтерська родина” Ми разом” переселилася у нове приміщення .

Приміщення світле, тепле.Сподіваємось , що робота в ньому прискорить нашу спільну перемогу у важкій війні із московською ордою.

Дякуємо міській голові п.Ярині Яценко, яка разом з головним лікарем Новороздільської міської лікарні п. Олегом Стецівим посприяли нам у пошуку нової, затишної, теплої “домівки – майстерні”, в якій для наших воїнів виготовляються маскувальні сітки.

Приємно сповістити , що наша волонтерська родина поповнилась новими працівниками, які через воєнну агресію змушені були покинути свої домівки і знайшли прихисток у Новому Роздолі.

Бажаємо всім миру, здоров’я і Божої опіки!

А також маємо прохання до всіх небайдужих людей надавати, хто скільки зможе, добровільні пожертви для нашої подальшої праці на перемогу. Номер карти: на ім’я отримувача Л.Духнич

5168 7573 8527 6698

Дякуємо всім причетним!

Людмила ГРИЦА – МАРЛЯН

Схожі повідомлення

Новороздільська територіальна громада виборола ПЕРШЕ місце за результатами УІІІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю і ТРЕТЄ місце – серед ветеранів спорту!

admin3

Уточнення до інформації «Новороздільські борці здобули три призові місця на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед дітей 2012-2013 р.н., який сьогодні відбувся в Калуші»

admin3

Чи екологічно безпечно спалювати шини на Гранки-Кутах?

admin2

Дмитро БРАТИНА – Герой нашого часу,  енергійний і  самодостатній, який прагнув реалізувати себе і мріяв з другом – десантником Романом після Перемоги над кацапською ордою відкрити в місті «Тату – бар». Не судилося – загинув як лицар у бою за Україну…

admin3

Ростислав Височан поділився досвідом капеланського служіння із студентами

admin2

Новороздільські пластуни доставили у храми міста та об’єднаної громади Вифлеємський Вогонь Миру

admin3

Залишити коментар