В суботу, 24 липня, тобто наступного дня після виходу редакційного матеріалу «Страшніше ніж на пороховій бочці: у схожій ситуації через агресивного сусіда понад 5 років живуть мешканці будинку по вул. Винниченка, 21», близько 13.00 год. біля крайнього під’їзду вказаного будинку ( точніше, з торця, що навпроти сумнозвісної «Вікторії») між молодиками, один з яких, подейкують, раніше навідувався до згаданого у публікації гр. Ж., відбувся конфлікт. Імовірно, супротивник не зміг опанувати свою агресію і завдав вказаному громадянину удару ножем в район нирок.
Гр. Ж., якому, схоже, стало відомо про інцидент, діяв оперативно: підійшовши до сусідів, які сиділи на лавочці, біля до під’їзду, у якому вони живуть, він повідомив, що треба викликати «Швидку допомогу», «там щось сталося». Одна із сусідок так само оперативно викликала карету невідкладної допомоги. Через декілька хвилин медики були на місці: вони обережно укладали в салон «швидкої» пораненого громадянина з різаною раною в районі нирок (це зауважили мешканці вказаного будинку). Невдовзі прибули і правоохоронці.
На жаль, поки що це вся інформація, яку може повідомити репортер. Прикро, але через практично відсутність налагодженої комунікації редакції «Вісника Розділля» як з Новороздільським відділенням поліції , так і з службами карного розшуку та дізнання, які внаслідок чергової «реорганізації», перевели у Миколаївський РВ національної поліції у Львівській області, представники котрих могли б надати офіційну інформацію щодо вказаного випадку (та низки інших правопорушень, що трапляються в Новому Роздолі), у газетярів обмежена можливість брати у правоохоронців оперативний коментар про вказаний інцидент.
Доводиться тільки надіятися, що комунікація таки буде налагоджена. І, як кажуть, за прикладом далеко ходити не треба. Зокрема, впродовж майже 2-х років, коли Новороздільське відділення поліції очолював підполковник Руслан ШНАЙДРУК, у кожному випуску «Вісника Розділля» подавалися його коментарі про проточну криміногенну ситуацію. Причому, «географія» повідомлень Руслана Романовича була широкою : і про випадки ДТП, сімейні бешкети, і про телефонних шахраїв, і про злочини, як кажуть, важкого калібру. З того часу, коли Р. Шнайдрука перевели на роботу у Львівські правоохоронні структури, у міській газеті майже зникли оперативні коментарі наступників вказаного керівника відділення поліції. Хіба що, пригадується, було декілька коментарів стосовно резонансних випадків т. в. о. Начальника міського ВП Р. Ощеховського та його заступника О. Бегези. Натепер – практично вакуум в комунікації. І про чергові правопорушення та інциденти містяни дізнаються з чуток або із запізнілих повідомлення із сайту пресслужби ГУ НП України у Львівській області. А вони, правопорушення та інциденти, як згадував, почастішали. Зокрема, у четвер, 22 липня, викинувся із 6-го поверху 9 – поверхівки по вул. Героя України Степана Бандери, 14, молодий мужчина (подейкують, поза 30 років). А в суботу, 24 липня, близь 14.30 год. скоїлася чергова ДТП на виїзді з вул. Героя України Степана Бандери (неподалік від будинку №14), на вулицю Лесі Українки. Про стан потерпілих редакції поки що невідомо, а коментаря від правоохоронців непросто отримати. На жаль…
Іван БАСАРАБ