16.5 C
Lviv
01.03.2024
Новороздільська ОТГ

ГО “Всесвіт з Україною” побували у Новому Роздолі – про туристичний потенціал Розділля

Представники громадської організації #ВсесвітзУкраїною#Universe with Ukraine”, зокрема,

голова Громадської організації “Всесвіт з Україною”, голова комітету з питань Туризму та Готельного бізнесу у Жіноча Ділова Палата України Світлана Мерзлова, гостювали у Новому Роздолі.

Перший заступник міського голови Михайло Гулій провів їм екскурсію містом та громадою – це в першу чергу палац Лянцкоронських , який зараз у жахливому стані. Колись він був одним із найбагатших маєтків Галичини. Палац був оточений чудовим ландшафтним англійським парком з елементами французької течії площею близько 15 гектарів. Зараз тут росте, у тому числі , 100 дерев, занесених у Червону книгу. Найстаріше дерево-дуб має більш ніж 600 років. Спортивний комплекс та басейни потребують капітального ремонту. Озеро Барвінок нагадує маленьку Швейцарію. Але інфраструктура біля озера потребує оновлення.

Чимало висновків зробили гості: “Всього 50 км від Львова.Чудова і приваблива інфраструктура Нового Роздолу має великий потенціал. На території міста є багато туристичних об’єктів. Ще багато чого для інвестицій ми побачили під час ознайомлення з Новим Роздолом”.

Про залучення інвестицій у Львівський регіон для відновлення та розбудови України розмовляли з мером Нового Роздолу Ярина Яценко, якій подякували за гостинність, Михайлу Гулію – за чудову екскурсію, п.Андрію, директору бази Барвінок, за позитив, Ірина Юськевич та Юськевич Іван за співпрацю та гарне товариство.

Туристичний потенціал Розділля має, наголошують гості. Щоправда, праці слід докласти багато. А головне – вірити у можливості своєї громади.

Схожі повідомлення

70 новороздільських весен від поетів міста

admin2

На ювілей – благодійний ярмарок

admin2

Пам’яті єдиного сина – подарунок місту батьків Героя

admin2

На центральній площі Нового Роздолу Тарас Батенко обговорив з містянами хід реконструкції Героїв Майдану

admin3

Поточні ремонти “Нафтогаз Тепло”

admin2

Обʼєднані спільною метою: Академія футболу «Розділля» підписала договір про співпрацю з футбольним клубом «Покрова» (Львів)

admin3

Залишити коментар