16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

ГО “Всесвіт з Україною” побували у Новому Роздолі – про туристичний потенціал Розділля

Представники громадської організації #ВсесвітзУкраїною#Universe with Ukraine”, зокрема,

голова Громадської організації “Всесвіт з Україною”, голова комітету з питань Туризму та Готельного бізнесу у Жіноча Ділова Палата України Світлана Мерзлова, гостювали у Новому Роздолі.

Перший заступник міського голови Михайло Гулій провів їм екскурсію містом та громадою – це в першу чергу палац Лянцкоронських , який зараз у жахливому стані. Колись він був одним із найбагатших маєтків Галичини. Палац був оточений чудовим ландшафтним англійським парком з елементами французької течії площею близько 15 гектарів. Зараз тут росте, у тому числі , 100 дерев, занесених у Червону книгу. Найстаріше дерево-дуб має більш ніж 600 років. Спортивний комплекс та басейни потребують капітального ремонту. Озеро Барвінок нагадує маленьку Швейцарію. Але інфраструктура біля озера потребує оновлення.

Чимало висновків зробили гості: “Всього 50 км від Львова.Чудова і приваблива інфраструктура Нового Роздолу має великий потенціал. На території міста є багато туристичних об’єктів. Ще багато чого для інвестицій ми побачили під час ознайомлення з Новим Роздолом”.

Про залучення інвестицій у Львівський регіон для відновлення та розбудови України розмовляли з мером Нового Роздолу Ярина Яценко, якій подякували за гостинність, Михайлу Гулію – за чудову екскурсію, п.Андрію, директору бази Барвінок, за позитив, Ірина Юськевич та Юськевич Іван за співпрацю та гарне товариство.

Туристичний потенціал Розділля має, наголошують гості. Щоправда, праці слід докласти багато. А головне – вірити у можливості своєї громади.

Схожі повідомлення

На всеукраїнських змаганнях громад за команду Львівщини виступали і наші сусіди

admin2

ЧАС МАЛЕЧІ ДЛЯ ДОБРОЇ СПРАВИ: майстер – клас “Оберіг Захиснику” у МБК “Молодість”!

admin3

Тезово і про головне, про що йшлося на сесії Новороздільської міської ради

admin3

«Собачих» проблем декілька, а кому їх вирішувати? Тим часом пси нападають на людей, а у місті повно їхніх «відходів»

admin3

Картина “Молитва за Україну” – у подарунок “Карітасу”

admin2

У Львові журі фестивалю – конкурсу “Відлуння коляди” відзначило педагогічний колектив нашої школи почесною грамотою!

admin3

Залишити коментар