16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Школа мистецтв імені Олега Рудницького: яскраві урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада в залі Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. Олега Рудницького відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Про це йдеться у повідомленні у Facebook Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради.

Присутніх у залі працівників культури Новороздільської територіальної громади привітали зі святом міський голова Ярина Яценко та начальник управління культури, спорту та гуманітарної політики Володимир Засанський.

Кращих працівників закладів культури було нагороджено подяками.

Управління культури, спорту та гуманітарної політики висловлює щиру вдячність Новороздільській дитячій школі мистецтв ім. Олега Рудницького: директору Михайлу Васильовичу Рудницькому, викладачам та учням за професійну організацію урочистої частини, концертної програми, за вашу творчість, професіоналізм та незабутні враження!

А завершилася урочисто-концертна частина святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва спільним фото на згадку.

Схожі повідомлення

Благовіщення у костелі

admin2

Вперше за 7 матчів чемпіонату області ФК «Новий Розділ» зазнав поразки, яка може мати подальші наслідки. Утім, якщо…

admin3

Реконструкція площі: до кінця року залишилось укласти бруківку. Інші роботи – перехідні, – тож продовжаться у 2022 році. А новорічна ялинка буде встановлена на … «п’ятачку» побіля пам’ятника Тарасу Шевченку

admin3

Новороздільська громада – у перспективному проєкті

admin2

Презентація Новороздільської громади: кого запрошують і що можна дізнатися?

admin2

Напередодні 1 травня 1971 року чотири учні Новороздільської СШ №3 вивісили жовто-синій прапор на водонапірній башті міста. Слава юним героям!

admin3

Залишити коментар