16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

Школа мистецтв імені Олега Рудницького: яскраві урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада в залі Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. Олега Рудницького відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Про це йдеться у повідомленні у Facebook Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради.

Присутніх у залі працівників культури Новороздільської територіальної громади привітали зі святом міський голова Ярина Яценко та начальник управління культури, спорту та гуманітарної політики Володимир Засанський.

Кращих працівників закладів культури було нагороджено подяками.

Управління культури, спорту та гуманітарної політики висловлює щиру вдячність Новороздільській дитячій школі мистецтв ім. Олега Рудницького: директору Михайлу Васильовичу Рудницькому, викладачам та учням за професійну організацію урочистої частини, концертної програми, за вашу творчість, професіоналізм та незабутні враження!

А завершилася урочисто-концертна частина святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва спільним фото на згадку.

Схожі повідомлення

Вже 2 тижні у фізкабінеті поліклініки зимні батареї, однак  пацієнтам у такій холоднечі надають послуги (?!). Якщо опалення припинено з поважної причини, то чому адміністрація не організує для процедур тепле приміщення?

admin3

Покараний за побиття дитини у Новому Роздолі

admin2

Ярина Яценко про життя Новороздільської громади у стані воєнного часу

admin2

Переможцям – політ на повітряній кулі над Новим Роздолом!

admin2

Весна настала – сухостій спалювати зась! Бо біда буде…

admin3

Зміни в організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги

admin3

Залишити коментар