16.5 C
Lviv
04.12.2023
Новороздільська ОТГ

День української писемності у Новороздільському політехнічному фаховому коледжі

Слово, моя ти єдиная зброє,

Ми не повинні загинуть обоє!

Може, в руках невідомих братів

Станеш ти кращим мечем для катів.

(Леся Українка)

У Новороздільському політехнічному фаховому коледжі День української писемності пройшов під гаслом: «Наша мова – державна перлина, нею завжди дорожіть!». Студенти , викладачі та працівники навчального закладу взяли участь у Радіодиктанті національної єдності-2022. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Сьогодні у час, коли триває повномасштабна війна агресора проти України, важливо підтримувати українську мову, культуру, не забувати про нашу самосвідомість. Росія своїми діями вже довела, що її мета – знищити все українське. Тому ми маємо надавати гідну відсіч ворогу і показати, що український дух не зламати. Тож бажаємо утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців.

Новороздільський політехнічний фаховий коледж

Схожі повідомлення

Відбулося жеребкування фінальної частини чемпіонату області з футболу: ФК “Новий Розділ” – другій групі

admin3

Новороздільські борці здобули три призові місця на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед дітей 2012-2013 р.н., який сьогодні відбувся в Калуші

admin3

Настільний теніс – популярний у Новороздільській ОТГ

admin2

Запрошуються молоді виконавці на Всеукраїнський конкурс молодих піаністів ім. Олега Рудницького

admin2

Безкоштовна вакцинація – у селах Новороздільської громади

admin2

Оголошення

admin3

Залишити коментар