16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Зі Львівщини на передову в рамках акції “1000 автомобілів свободи” поїхали ще шість автівок. Загалом натепер на фронт відправлено 500 транспортних засобів

26 жовтня 2022 року.

В межах ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації «1000 автомобілів свободи» на передову до наших захисників поїхали ще 6 позашляховиків.  

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Небайдужі жителі області продовжують долучатись до ініціативи. Чи не кожного дня з різних районів нашої області до захисників і захисниць вирушає транспорт, укомплектований продуктами, амуніцією та всім необхідним. Кожна автівка – це чиєсь врятоване життя, це люди, які доїхали туди, куди потрібно, це важливий вантаж, який доправили вчасно. Це внесок у перемогу над окупантом. Продовжуємо – до перемоги!», – розповів очільник області Максим Козицький.

Станом на зараз Львівщина уже передала на фронт понад 500 автомобілів. Таким чином ініціатива «1000 автомобілів свободи» досягла свого екватору.

Схожі повідомлення

З 1 жовтня Україна перейшла на електронну форму листків непрацездатності

admin3

Пашинський про справу ДБР проти нього: За перший тиждень війни моєю командою було підготовлено біля 50 розрахунків ПТРК “Стугна” і “Корсар”

admin3

Зсув грунту на пляжі на Одещині: під завалами можуть бути відпочивальники

admin2

35-річна мешканка Стрийщини зарізала ножем господаря квартири у Самборі, у якого гостювала

admin3

Сенцов зустрівся з Хливнюком на передовій: “Кращі люди збираються на Луганщині”

admin3

«Черга більша, ніж за айфоном». Поштова марка про російський корабель набирає популярності серед українців

admin3