16.5 C
Lviv
31.01.2023
Новороздільська ОТГ

Толока по роздільськи. Роздоляни – молодці!

Мешканці смт. Розділ приємно здивували.

Лишень нещодавно у фейсбук-сторінці селища появився допис про доріжку, яка йде справа від огорожі цвинтаря до вулиці. Це уже тепер вузенька стежина, у дощ слизька і дуже небезпечна. Кілька старших людей уже впали там , на щастя , в міру вдало.

Але йде зима. Ніхто за нас нічого не зробить ,у державі війна ,лишніх коштів немає. Треба закатати рукави, стати на один день і зробити собі самим лад. Це не складно, якщо гуртом. Староста обіцяв помогти, якщо зберуться люди, – логічно резюмувала Галина Ліва.

І на 22 жовтня оголосили толоку. Завезли щебінь. Працював і трактор. Мешканці скинулися і коштами. І чимало прийшло попрацювати для селища. З собою мали тачки ,лопати, граблі ,добрий настрій і бойовий український дух

Ввечері того ж дня скинули фотозвіт. Доріжку просто не впізнати.

Навіть нова лавочка для поважних пішоходів зроблена.

Завершили за добрим галицьким звичаєм канапками і кавою.

На завершення ще дороблять перила – староста Тарас Овсяник пообіцяв допомогти. Та й його команда потрудилася на славу. І довезти щебінь залишилося.

Роздоляни тішаться результатом толоки. І підкидають ідеї – під берег не сипати сміття ,а кидати насіння соняшнику, квітів – чорнобривців ,космеї, айстри, ромашки, хризантеми, садити різні кущі – бузку, калини, жасмину.

Буде гарно, приємно і получиться фотозона – аргументує п. Галина.

Чудова ідея! Роздоляни – просто молодці!

Схожі повідомлення

Наші Герої! Післяслово… Василь Лопушанський…

admin2

Браво! Новороздільській громаді спільно з партнерами вдалося досягнути успіху – отримати грант!

admin3

Новий Розділ, 30-та річниця Незалежності – які зірки естради приїдуть вітати?

admin2

Проклятий ковід: 23-річна вагітна мешканка Миколаєва відійшла у засвіти…

admin2

“ОНЛАЙН” дарує ВЕСНУ!

admin2

Ярина ЯЦЕНКО: «Через російське вторгнення минулий рік був роком суцільних викликів. Напрацювавши чіткі пріоритети реагування, ми системно вирішуємо поставлені завдання. Наш визначальний пріоритет – сприяння і допомога захисникам Збройних Сил України»

admin3

Залишити коментар