16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Толока по роздільськи. Роздоляни – молодці!

Мешканці смт. Розділ приємно здивували.

Лишень нещодавно у фейсбук-сторінці селища появився допис про доріжку, яка йде справа від огорожі цвинтаря до вулиці. Це уже тепер вузенька стежина, у дощ слизька і дуже небезпечна. Кілька старших людей уже впали там , на щастя , в міру вдало.

Але йде зима. Ніхто за нас нічого не зробить ,у державі війна ,лишніх коштів немає. Треба закатати рукави, стати на один день і зробити собі самим лад. Це не складно, якщо гуртом. Староста обіцяв помогти, якщо зберуться люди, – логічно резюмувала Галина Ліва.

І на 22 жовтня оголосили толоку. Завезли щебінь. Працював і трактор. Мешканці скинулися і коштами. І чимало прийшло попрацювати для селища. З собою мали тачки ,лопати, граблі ,добрий настрій і бойовий український дух

Ввечері того ж дня скинули фотозвіт. Доріжку просто не впізнати.

Навіть нова лавочка для поважних пішоходів зроблена.

Завершили за добрим галицьким звичаєм канапками і кавою.

На завершення ще дороблять перила – староста Тарас Овсяник пообіцяв допомогти. Та й його команда потрудилася на славу. І довезти щебінь залишилося.

Роздоляни тішаться результатом толоки. І підкидають ідеї – під берег не сипати сміття ,а кидати насіння соняшнику, квітів – чорнобривців ,космеї, айстри, ромашки, хризантеми, садити різні кущі – бузку, калини, жасмину.

Буде гарно, приємно і получиться фотозона – аргументує п. Галина.

Чудова ідея! Роздоляни – просто молодці!

Схожі повідомлення

Посвята сину-Герою. Річниця загибелі

admin2

Недільна служба Божа з хором “Благовість”

admin2

Студенти-енергетики з Нового Роздолу проходитимуть стажування у Чехії

admin2

НІМ-НЕТ – в дарунок Новому Роздолу

admin2

Новороздільський матеревбивця і надалі очікує судового вироку у психдиспансері, чемно поводиться на судових засіданнях та читає книги. Наразі – про Голодомор…

admin3

Безкоштовна вакцинація – у селах Новороздільської громади

admin2

Залишити коментар