16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Що відомо про ракетний удар на Львівщині 13 жовтня: подробиці від Козицького

Окупанти влучили ракетами у військовий об’єкт в Золочівському районі.

Як повідомляє сайт міста Львова ОЗ2, 13 жовтня у телеграм-каналі голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що під час повітряної тривоги на Львівщині окупанти влучили в один з військових об’єктів області.

“Що відомо на цю мить: влучили в один з військових об’єктів у Львівській області. Це повторне влучання у цей об’єкт. Знищене військове майно, жертв немає. Об’єкт у Золочівському районі. 3 ракети, 2 попадання. 1 ракету збили наші сили ППО”, – зазначив очільник області. 

Зазначимо, повітряна тривога на Львівщині тривала із 15:39 до 16:51. Наразі оголосили відбій тривоги.

Схожі повідомлення

Clinica WEB – інноваційна медична інформаційна система для приватних медичних центрів

admin

Мати 18 р курсанта показала передсмертне смс від сина, – правду вже знає вся країна

admin3

34-річний п”яний мешканець Новояворівська жорстоко побив 61-річного батька. Негідника звтримали правоохоронці, а термін “світить” чималий – від 5 до 8 років позбавлення волі

admin3

Доставка суші – смачний прийом їжі де завгодно

admin

ЛНУ імені Івана Франка став повноцінним асоційованим партнером Альянсу європейських університетів

admin3

Ярослав МУДРИЙ – культова особа в історії України і Європи

admin3