16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

Рятувальники Львівщини продовжують співпрацю з Головною школою пожежної служби Республіки Польща

Мабуть , одними з перших на Львівщині в рамках поглиблення польсько – українських дружніх взаємин  започаткували схожу добру традицію міська влада Нового Роздолу спільно з місцевою пожежною частиною та уряд міста – побратима Поліце з – під Щеціна із своїми “стражакамі”. Адже ще понад 10 років тому стартував обмін досвідом саме в пожежно – рятувальній царині. Відомо, що ще деякі міста Львівщини налагодили схожу співпрацю. Звісно, пальма першості належить Львову.  

«У рамках реалізації спільних польсько-українських проєктів наші рятувальники отримали можливість оцінити надійність та ефективність сучасного бойового одягу, розробленого в Головній школі пожежної служби Республіки Польща, адже сучасні виклики у сфері безпеки актуалізують питання, пов’язані із вдосконаленням засобів індивідуального захисту», – повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Львівській області.

Міжнародними експертами доведено, що практичне використання бойового одягу засвідчує, що спорядження нового покоління значно підвищує рівень захисту і комфорту роботи рятувальників як у бойових умовах, так і під час навчань. Застосування надійного бойового одягу для співробітників ДСНС є однією з головних умов успішного виконання завдань за призначенням й дозволяє підвищити рівень безпеки українських рятувальників в екстремальних умовах.

Схожі повідомлення

Небайдужих закликають допомогти волонтерам, які 5 місяців поспіль працюють на Львівському вокзалі

admin3

З 14 по 19 лютого 2022 року особовий склад поліції переведений на посилений режим несення служби

admin3

Актуально: деякі правила розрахунків за спожитий природний газ

admin3

У фіктивному обміннику у центрі Львова гастролерка ошукала містянина на 19 тис. доларів США

admin3

Людмила Гринів: «Практично усі пацієнти, які є на лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні, НЕ ВАКЦИНОВАНІ»

admin3

У львівському військовому госпіталі помер воїн, поранений російським снайпером

admin1

Залишити коментар