16.5 C
Lviv
24.07.2024
Україна

Рятувальники Львівщини продовжують співпрацю з Головною школою пожежної служби Республіки Польща

Мабуть , одними з перших на Львівщині в рамках поглиблення польсько – українських дружніх взаємин  започаткували схожу добру традицію міська влада Нового Роздолу спільно з місцевою пожежною частиною та уряд міста – побратима Поліце з – під Щеціна із своїми “стражакамі”. Адже ще понад 10 років тому стартував обмін досвідом саме в пожежно – рятувальній царині. Відомо, що ще деякі міста Львівщини налагодили схожу співпрацю. Звісно, пальма першості належить Львову.  

«У рамках реалізації спільних польсько-українських проєктів наші рятувальники отримали можливість оцінити надійність та ефективність сучасного бойового одягу, розробленого в Головній школі пожежної служби Республіки Польща, адже сучасні виклики у сфері безпеки актуалізують питання, пов’язані із вдосконаленням засобів індивідуального захисту», – повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Львівській області.

Міжнародними експертами доведено, що практичне використання бойового одягу засвідчує, що спорядження нового покоління значно підвищує рівень захисту і комфорту роботи рятувальників як у бойових умовах, так і під час навчань. Застосування надійного бойового одягу для співробітників ДСНС є однією з головних умов успішного виконання завдань за призначенням й дозволяє підвищити рівень безпеки українських рятувальників в екстремальних умовах.

Схожі повідомлення

На Миколая на горі Тростян травмувалося 2 туристи – лижники. Рятувальники надали їм домедичну допомогу

admin3

Затримано зловмисника, який вимагав гроші і погрожував підприємцю Червонограда

admin2

Чергові 11 автобусів «Школярик» передали відділам освіти громад Львівщини

admin3

У Львові проведуть дерусифікацію вулиць. ПЕРЕЛІК

admin3

ПРО ВАЖЛИВЕ

admin3

Байден пообіцяв конфіскувати активи російських еліт за кордоном: “Ми йдемо за вашими нечесно нажитими багатствами”

admin3

Залишити коментар