16.5 C
Lviv
18.05.2024
Україна

Наша стратегія- мир! – офіційна реакція Зеленського щодо нарощення військ РФ на території України та чітку відмову підтримувати перемир’я

Президент України, Володимир Зеленський врешті відреагував на складну ситуацію, що спостерігається останніми днями, а саме масове нарощення військової техніки з території РФ на тимчасово окуповану територію українського Криму

На офіційному сайті глави держави йдеться про наступне.

Так, ескалація помітна з початку року. 20 загиблих і 57 поранених – тільки за перші місяці. Така ціна війни та відстоювання нашої незалежності, суверенітету й територіальної цілісності. Нашої України.

Нарощування присутності російських військ на кордоні з Україною. Гра м’язами у форматі військових навчань і можливі провокації вздовж кордону – це традиційна справа Росії. Таким чином вона намагається створювати атмосферу загрози та водночас – тиску під час переговорів щодо припинення вогню та щодо миру як нашої цінності.

Наша армія – це не лише сила та міць, це також мудрість і виваженість. Наша держава – це єдність. Ми завжди готові до будь-яких провокацій.

Процес перемовин щодо миру нелегкий. Але ніхто й не сподівався, що буде легко. Завжди боляче втрачати наших людей. Кожна звістка про загибель дається з болем сім’ям, родичам, усім українцям і мені як Президенту. Саме тому ми не зупиняємось і домовляємося про перемир’я як про найшвидший тактичний крок. Наша ж стратегія – обов’язково мир і повернення наших людей і територій.

Яким чином президент Зеленський бачить досягнення миру з РФ, з якою в нас 8 рік війна,і яка безупинно вбиває наших солдат- не вказано!

Нагадаємо, вчора РФ на засідання тристоронньої групи дала чітку відмову підтримувати перемир’я від 1 квітня 2021 року. Паралельно із цією заявою з території РФ масово їдуть колони зброєтехніки у напрямі з Ростова у Крим. Далі буде.

Схожі повідомлення

СБУ на Львівщині “накрило” бізнес з підроблених ковід-сертифікатів

admin2

Футболісти “Карпат” вийшли на матч у футболках із цифрою 80 на честь 80-ї ДШБр. ФОТО

admin3

«Покров Пресвятої Богородиці та День захисників України — свято духовного та тілесного захисту»: Інтерв’ю з військовим капеланом

admin3

Такі листи під диктовку не пишуться…

admin3

Два розбійники проти ночі пограбували львів’янина. Один із затриманих – переселенець з Донеччини

admin3

Колишній посадовець ЛОДА привласнив майже 918 тисяч гривень під час будівництва амбулаторії монопрактики на Львівщині.

admin3

Залишити коментар