16.5 C
Lviv
06.12.2021
Україна

Наша стратегія- мир! – офіційна реакція Зеленського щодо нарощення військ РФ на території України та чітку відмову підтримувати перемир’я

Президент України, Володимир Зеленський врешті відреагував на складну ситуацію, що спостерігається останніми днями, а саме масове нарощення військової техніки з території РФ на тимчасово окуповану територію українського Криму

На офіційному сайті глави держави йдеться про наступне.

Так, ескалація помітна з початку року. 20 загиблих і 57 поранених – тільки за перші місяці. Така ціна війни та відстоювання нашої незалежності, суверенітету й територіальної цілісності. Нашої України.

Нарощування присутності російських військ на кордоні з Україною. Гра м’язами у форматі військових навчань і можливі провокації вздовж кордону – це традиційна справа Росії. Таким чином вона намагається створювати атмосферу загрози та водночас – тиску під час переговорів щодо припинення вогню та щодо миру як нашої цінності.

Наша армія – це не лише сила та міць, це також мудрість і виваженість. Наша держава – це єдність. Ми завжди готові до будь-яких провокацій.

Процес перемовин щодо миру нелегкий. Але ніхто й не сподівався, що буде легко. Завжди боляче втрачати наших людей. Кожна звістка про загибель дається з болем сім’ям, родичам, усім українцям і мені як Президенту. Саме тому ми не зупиняємось і домовляємося про перемир’я як про найшвидший тактичний крок. Наша ж стратегія – обов’язково мир і повернення наших людей і територій.

Яким чином президент Зеленський бачить досягнення миру з РФ, з якою в нас 8 рік війна,і яка безупинно вбиває наших солдат- не вказано!

Нагадаємо, вчора РФ на засідання тристоронньої групи дала чітку відмову підтримувати перемир’я від 1 квітня 2021 року. Паралельно із цією заявою з території РФ масово їдуть колони зброєтехніки у напрямі з Ростова у Крим. Далі буде.

Схожі повідомлення

Перша “БОРЩАРНЯ” … поки лише у Празі

admin2

Старости с. Станківці та смт Розділ поглиблювали теоретичні та практичні знання на Всеукраїнській профільній нараді

admin3

«Скільки ниточці не витися…”, або На Львівщині правоохоронці розкрили схему виготовлення та збуту підроблених сертифікатів про вакцинацію від СОVID-19

admin3

Надувні човни: особливості вибору

admin

“Подарунок” екс-голови ЛОДА відомим спортсменам … арештували

admin2

Як вибрати сукню : поради від бренду Лебутік

admin

Залишити коментар